Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún szerencsés...

Állásinterjún szerencsés lenne ezt magamtól elmondani, előnyt jelentene a többi jelentkezővel szemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a munkáltató nem kérdezhet rá, de én szívesen elmondanám magamról, hogy külföldön sterilizáltattam magam, így nem lehet gyermekem és nem is szeretnék sosem. Ezáltal látná a munkáltató, hogy velem hosszú távon számolhat és nem kell azon aggódnia, hogy vajon mikor megyek el szülni vagy a gyerek után hányszor leszek táppénzen/ szabadságon. (Húszas éveimben járok.)
2020. szept. 28. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ehhez senkinek semmi köze. Aki egy interjún ezzel kezd, annak nincs ki a négy kereke.
2020. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Semmi köze a munkáltatónak ehhez. Mellesleg mivel vagy jobb munkaerő azzal hogy nincs gyereked mint akinek van?

Igaz, előny a gyermektelenség, de láttam lébecoló lusta dögöt akinek nincs gyereke, és a 3 gyerekes anyukát is lelkiismeretesen dolgozni.

2020. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
72%
Nem kérdezhetnek rá, de attól még rákérdeznek, hogy akarsz e gyereket ha épp érdekli őket.De azért a legtöbb munkáltató ma már látja, hogy a 30-40 környéki nő is bármikor elmehet szülni, szóval kétlem hogy csak az, hogy sterilizáltattad magad melletted szólna.Főleg ha sok éves tapasztalattal rendelkező munkaerőt akarnak, te meg mondjuk pályakezdő vagy épp csak bírsz némi tapasztalattal.Lehetne sorolni miért lennél adott helyen jó vagy épp nem jó...
2020. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Szoktam interjúztatni.


Kereskedelemben dolgozom, de nem csak eladói, hanem vezetői, irodai pozícióra is toborzunk.


Sosem számított hasonló dolog, sosem gondolkodunk abban, hogy akar-e gyereket az illető.

Örülünk, ha megfelel a feltételeknek.


Ha valaki pedig előjönne ilyen információval, biztosan meglepődnénk, de 0%ban befolyásolná a döntést.

2020. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Ettől inkább az a benyomásuk lenne hogy flúgos vagy.
2020. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
szerintem mond el , meg fotózd a székleted az interjú előtti napokon azokat a képeket is hozd nekik!
2020. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Azért ha "2 gyerek, 3 szoba 4 kerekes" a döntéshozó, akkor nem látom azt, hogy előnyödre válna ez.
2020. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már pályakezdő lassan 4 éve dolgozom, a diplomám megszerzése óta. Aki ilyesmit ír, hogy a székletem fotózzam le, az nem hinném, hoy normális, a kettő dolgot össze sem lehet egymással hasonlítani.
2020. szept. 28. 14:37
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Pont ugyanannyira érdekekes ez mint a fosod...:D
2020. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan mintha azt mondanád az interjúztatónak, hogy szereted a sört. Hótt irreleváns, senkit se érdekel.
2020. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!