Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy borzalmasan sokat...

Igaz, hogy borzalmasan sokat csökkentek az IT-s bérek a válság miatt?

Figyelt kérdés

Rengeteg embert elbocsátottak, szinte minden cégnél leépítés volt, projekt visszamondások stb. Ilyeneket hallottam.

No meg azt, hogy pályakezdőként friss diplomával elhelyezkedni már lehetetlen. Tapasztalt szakembereknek is megvágták a bérért, vagy munkanélkülivé vált és nehéz új munkahelyet találni.

Ez mennyire igaz, ti is ezt tapasztaljátok?



2020. okt. 5. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

The truth is out there.


Most hogy mondod tényleg rossz szakmát válaszottam. 20 éve válság ide vagy oda nekem mindig volt munkám és folyamatosan nőtt a bérem.

2020. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom egyébként miért olyan dolgon trollkodsz amiről mindenki tudja hogy nem igaz. Keress valami izgalmasabb témát.
2020. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Napi troll-kerdes:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Meg jo, hogy se a jelenlegi munkahelyem, se az a havi 1-2 komolyabb megkeres nem ezt mutatja, IT PM-kent azert a 8-900k netto meg mindig elerheto munkavallalokent. :)

Beosztottjaim (regi es ujak), illetve az IT-s ismerosokon se ezt latom, pedig van juniortol seniorig minden.

2020. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
95%

Viszonylag kis cég vagyunk (100 fő alatt), de csak a héten 5 embert vettünk fel. Fizetésemelés, bónusz is van. Engem hetente két ajánlattal találnak meg a fejvadászok.


Szóval nem igaz. Akárhányszor kérdezed meg.

2020. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!