Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a 2 közül választhatnál,...

Ha a 2 közül választhatnál, hol dolgoznál inkább?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Átlagos fizetés, de minimálbérrel vagy bejelentve
Átlag alatti fizetés, és annyival is vagy bejelentve
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
2. Kizárólag .
2020. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk konkrét számok érdekesebbek lettek volna, mert nem mindegy mennyivel keresel átlag alatt ami be van jelentve. Mert ha nagy a különbség akkor simán saját megtakarításból tudsz a nyugdíjas évekre félre tenni.
2020. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Harmadik lehetőség miért nincs? Átlag feletti fizetés, 4 órás minimálra bejelentve. 😁
2020. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. Kizárólag
2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én soha egyetlen napot sem voltam bejelentve, és már 11 éve végeztem a sulival... ez már sport, tartom a rekordot :)

29/F

2020. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahol több a pénz. Ha jóval több... nyugdijat ugyse elem meg. Meg addigra kitudja milesz.
2020. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: ha havi legalább 500-600 ezret félre tudsz tenni a fizetésedből, és ezt tudod garantálni legalább 40 éves korodig, akkor semmi gáz nem lesz a nyugdíjjal :D
2020. dec. 14. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


3 évet dolgoztam az építőiparban (elszántabban mint a munkatársaim), majd vettem egy nyaralót, felújítottam, és szép haszonnal eladtam, aztán volt még pár... már saját házam van, és 2 eladó nyaralóm, szóval nem aggódom :)

2020. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert! :D Mindenesetre szerintem túl fiatal vagy még ahhoz, hogy nyugdíjas korodra be tudd biztosítani magadat így, hogy nem voltál/vagy bejelentve. Mert nyilván az már így garantálható, hogy nyugdíjad csak akkor lesz, ha most kitermeled magadnak. Bár az építőipar egy olyan terület, amire mindig szükség lesz, ha más nem, egyéni vállalkozóként.
2020. dec. 15. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!