Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan hely Magyarország...

Van olyan hely Magyarország területén ahol nagyobb a megváltozott munkaképességűek fizetése négy órában a minimálbér felénél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan... Pl. ha a megváltozott munkaképességű éppen könyvelő, akkor nem minimálbért kap, hanem garantált bérminimumot.

Meg még jó pár állásnál ez a helyzet, ahol szakképzettség szükséges.

2020. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Amennyi BMW-t látok rokkant kártyával parkolni kell lennie ilyen álom állásoknak.
2020. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

2-es, az ugye megvan, hogy aki BMW-vel rokkant kártyával parkol, az NEM megváltozott munkaképességű, hanem nagy valószínűséggel feketén szerzett egy rokkantkártyát.

Mint ahogy régebben is volt számtalan visszaélés vele, hogy ne kelljen parkolási díjat fizetni.

2020. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom de nem tudtam kihagyni. Rühellem az összes BMW-t.
2020. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom akkor sem, hogy hogyan jön ide a BMW, bár ezek alapján neked biztosan nincsen ilyen árkategóriájú kocsid :D

Kérdező, nyilván Budapesten nagy valószínűséggel többet fogsz keresni mint egy eldugott kisvárosban, de szerintem is leginkább a szakmádtól függ.

2020. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!