Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nő vagyok és érdekel a targonc...

Nő vagyok és érdekel a targoncázás, illetve raktározás. Gondolkozok rajta hogy elvégzem a tanfolyamot, de vannak olyan rémhírek, hogy ez férfi szakma meg nőket nem szeretnek felvenni, félek hogy ez baklövés lenne, elvégezzem?

Figyelt kérdés
Minden ami tetszene az valamilyen járművel kapcsolatos. És ezt most úgy kinéztem magamnak. De igazából rengeteg álláshirdetés van és 80%ban nincs odaírva hogy férfi targoncás/raktárosokat keresnek.
2020. okt. 12. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor olyan helyre kell menni, ahol nagy a forgalom ilyen egyszerű. Nagyvárosokban sok nagy forgalmú cég van.
2020. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok raktárat megjártam már az elmúlt 20 évben. Raktárban nem nagyon fordul elő olyan hogy ne kelljen nagy tömegeket megmozgatni. Gyárakban fordul elő olyan munka ahol tényleg csak targoncázni kell. De raktárban elég ritka.
2020. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!