Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre számíthatok...

Milyen fizetésre számíthatok az alábbi kvalitásokkal?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodás diploma, angol C1, orosz B2 üzleti. 3 év tapasztalat beszerzésben. Gyorsan tanulok, igényes vagyok a munkámra. Milyen fizetésre számíthatok BP, illetve vidéken? Illetve esetleg beszerzés vezető pozíciót érdemes lenne-e már ennyi tapasztalattal bevállalni?

2020. okt. 12. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Azt nem tudom, milyen fizetésre számíthatsz, de 3 év az lepkefing ahhoz, hogy vezető legyél. A 22 éves lányomnak több munkatapasztalata van... nem is értem, miért akar mindenki vezető lenni?! Előbb szerintem tanulj meg rendesen dolgozni, és majd 10 év tapasztalattal akarj vezető lenni HA olyan visszajelzés érkezik a környezetedtől, hogy ezt mások is szeretnék.
2020. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak onnan jött az ötlet, hogy volt tanáraim azt mondták 5 év tapasztalattal már lehet róla szó, mert akiben ott van a potenciál az ennyi idő után már megmutatkozik. Viszont ezt csak ilyen kiegészítő kérdésenek szántam. Egyébként a diploma előtt raktáros voltam 4 évig.
2020. okt. 12. 19:23
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Három év tapasztalattal is simán lehetsz vezető, nagyon sok példát láttam erre. Az kell hozzá, hogy értsd az alapvető folyamatokat és! fontos! legyen vezetői képességed. Nem csak vágyad hanem képességed is. Ezen kívül persze a szerencse is egy faktor.


Hogy milyen bérezésre számíthatsz vidéken... ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a kérdező retardált-e... Sopronban vagy egy békési faluban??? Nem ártana specifikálni.


Az, hogy az #1-es válaszoló lánya 22 évesen az istentudja milyen munkában többet töltött mint te beszerzőként az ne érdekeljen illetve az sem, hogy mások ezt szeretnék-e. Az számít, hogy te szertnéd-e. (de ahogy mondtam az, hogy szeretnéd még nem jelenti azt, hogy jó vezető lennél)

2020. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó az én lányom tényleg ne érdekelje (amúgy a beszerzőnél jobb pozícióban töltötte a 4 évet...), de olyat ne mondj már, hogy az emberek véleménye se érdekelje... Pont az a baj a mai vezetőkkel, hogy a 90%-uk teljesen alkalmatlan emberek vezetésére, csak a pénz/presztizs miatt akarnak vezetők lenni. Kérdező ez nem az évek számán múlik, hanem azon, hogy hogy bánsz az emberekkel. Tényleg: hogy bánsz az emberekkel?
2020. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vidék alatt elsősorban Kecskemétre gondoltam, de vissazolvasva teljesen jogos a feltételezés :D
2020. okt. 12. 19:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez kicsit komplex kérdés, de véleményem szerint korrekt vezető lennék. Én inkább az igavonónak tartom magam, mint a hajcsárnak. Megértem az embereket és mindig észreveszem ha valakit valami bánt, anélkül, hogy tudatná velem. Általában csak építő kritikát fogalmazok meg.
2020. okt. 12. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

"de olyat ne mondj már, hogy az emberek véleménye se érdekelje.."


Miért ne mondanám? Ki a fszt érdekel, hogy az emberek azt akarják, hogy asztalos legyek vagy azt, hogy fodrász vagy bankigazgató. Az érdekel, hogy én mit szeretnék. De ahogy mondtam, kvalitások kellenek, anélkül mindenkinek szenvedés lesz.

2020. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha jó vezető akarsz lenni, akkor fogadd meg, amit most írok.


1. A jó vezető, jó szakértő. Nemcsak szakmailag, hanem emberileg is.


2. Fontos, hogy folyamatokban gondolkodj.


3. Funkcionális gondolkodás.


4. Nagyfokú önuralom! Ha a helyzet megkívánja, akkor az érzelmek teljes kizárása!


5. A megbánás hátrahagyása, gyors továbblépés!


6. Minél több dologban legyél otthon. Azért, hogy az adott problémát, többféle "szemüvegen" keresztül tudd látni, értelmezni, megoldani.


7. Előrelátás gyakorlása. Folyamatos tervezés, alkalmazkodás.


8. Minél több feladatmegoldó módszer elsajátítása! Lásd, Pólya György matematikus módszere vagy az értékelemzés, amit kilehet vetíteni az egész életre.


9. JPÉ tudományos szintre emelése. Józan paraszti ész, ami valójában a következetes gondolkodás!


Idővel megérted, hogy nem nehéz vezetőnek lenni. Ami igazán nehéz, az az érzelmek kizárása. Ezért van az, hogy nagyon magas pozíciókban a pszichopaták elég jól teljesítenek, viszont a nagy részük, el is bukik, meg nem értik az emberi érzelmeket. Ezért alkalmasak csak bizonyos részfeladatok teljesítésére. Döntéshozásban! De egy vezetőnek, tulajdonosnak, ezt is észre kell vennie!

2020. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha a 22 éves lányának több, mint 3 éves munkatapasztalata van, akkor az maximum egy gyártósor, vagy egy dohányboltban értendő, ami nem számít semmilyen tapasztalatnak.

A másik, ami vicces, hogy egy két nyelven beszélő diplomás embert összehasonlít a tanulatlan, perspektíva nélküli lányával, ebből is látszik, hogy a kérdést sem értette meg, illetve a szituációt.

Gratulálok, hogy sikerült a lányából egy életre minimálbérből élő, választás nélküli embert nevelnie, aki egész életében keseregni fog a rossz munkakörülmények és a rossz fizetés miatt.

Ne hasonlítsa a lányát a kérdezőhöz, nem egy súlycsoport.


(egy mérnök)

2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves "Mérnök"!


Mielőtt válaszolok: most vezetői kvalitásokról beszélünk, és e tekintetben teljesen mindegy, hogy valaki hol dolgozik. Ha közmunkásokkal dolgozik 3 évet, akkor is emberekkel dolgozik, így lassan elkezdenek kialakulni a vezetői képességei (vagy nem). Pont erre mondtam, hogy a 3 év az ehhez kevés (kivéve ha valaki nagyon karizmatikus vezető, ilyen is van).


A többi agyömlésedre: a lányom az egyik legjobb nevű multinál dolgozik üzleti osztályon, gyakornokként kezdte az egyetem első évében, és onnan dolgozta fel magát rendes munkatárssá. Két nyelvből van C1 nyelvvizsgája és egyszerre két (magyarországon vezető) egyetemre jár a multis munkája mellett, ennyit a "tanulatlan, perspektíva nélküliségről". Hát azt hiszem ezt benézted kicsit. :)

2020. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!