Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Can olyan munka ami nem...

Can olyan munka ami nem stresszes?

Figyelt kérdés
Nyugalomra lenne szükségem.
2020. okt. 19. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen van, cserébe általában éhenhalásra elegendő.
2020. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#2 elárulod, hogy mi az?
2020. okt. 19. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a portási munka.
2020. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szalagmunkák közül is ki lehet fogni nyugisat. Én diákként dolgoztam gyárban egy olyan gép mellett, ami 10 percenként kidobott magából egy műanyagalkatrészt. Azt kellet megtisztítani a sorjától és betenni egy dobozba. Ez kb. egy 1-2 perces művelet volt. Közben végig zenét hallgattam és akkor mentem ki rágyújtani, amikor akartam.
2020. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott van még a közigazgatásban az adminisztráció. Ott vannak helyek, ahol elég néha lepecsételned és bekötnöd egy dossziéba egy-egy papírt.
2020. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De ezek mind olyan munkák, amiknek a fizetései a legelemibb biológiai szükségleteid fedezéséhez elegek. Mellettük nem hogy nyaralásról, de hétvégi sörözésről se álmodj!
2020. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
A jó fizetésekért 99%-ban azért dolgozni is kell.
2020. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
van
2020. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább személyiség és nem munkafüggő, hogy mi számít stresszesnek. Én például a könyvtári munka során is képes voltam betegre stresszelni magam, mert előfordult egyszer-kétszer, hogy bejött egy kötekedő, agresszív ember, és onnantól kezdve már ha megláttam, hogy valaki hozzám közelít, görcsben állt a gyomrom, mert mindig a legrosszabbra a számítottam! De voltam gyári munkán is, ahol zöldségeket kellett dobozolni, ott meg azon stresszeltem, hogy mi van, ha nem pakolom elég gyorsan a zöldséget, időnként mondogatták is, hogy jó lenne kicsit gyorsabban dolgozni.

De ismerek olyan embereket, akiket semmivel nem lehet felidegesíteni, akkor sem ha egyik oldalról a kuncsaft üvölt a fülébe, a másik oldalról meg a főnök. Ezeknek a mázlistáknak nem szerepel a stressz szó a szótárukban. Tehát szerintem teljesen emberfüggő a dolog, hogy ki mennyire stresszel bizonyos dolgokon.

2020. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Yes, you can.
2020. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!