Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amennyiben a munkavégzéshez...

Amennyiben a munkavégzéshez elengedhetetlen a net, úgy azt mint alapvető munkaeszközt a munkáltatónak kell biztosítania?

Figyelt kérdés

A munkavégzés feltételeinek és eszközeinek biztosítása a munkáltatót elemi kötelezettsége ez minden vitán felül áll.

Amennyiben a munkavégzéshez a net elengedhetetlen (home office) úgy azt kinek kell biztosítania-nem a cégnek?

Mert persze van netem, de miért kéne azt ingyen és bérmentve a cég rendelkezésére bocsátanom ha egyszer eleve neki kell biztosítania? A netmeter szépen kimutatja hogy a napi adatforgalmam 90%-a a home office időszakban van (8-17h), vagyis céges célra megy el-akkor megalapozott kérés lenne hogy a cég állja a netszámla arányos részét?


2020. okt. 19. 09:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%
Ha home officeba küldtek, akkor sem kötelező a cégnek biztosítania a felteteleket. Termeszetesen ez függhet a munkaszerződés tartalmától. Kérd meg a főnöködet, hogy te bejárhass dolgozni!
2020. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a problémát. Én örültem a home office-nak. Laptopot adtak, itthon meg egyébként is korlátlan net van. Fizu ugyan annyi volt viszont nem fogyott az üzemanyag, nem kopott az autó stb. Simán egy 30 ezret spóroltam.
2020. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez melyik alapítványi iskola?
2020. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"ami ráadásul home-office."


Bármikor bárkinek átadom a helyem. de mielőtt valaki ugrana: 130 a nettóm. így azért nem kapkodna érte senki.


"ami mindkét féltől némi rugalmasságot vár, "


És rugalmas vagyok és voltam hogy márc 16-jún 1. között a saját gépemen dolgoztam végig egy fillér kompenzáció nélkül, de még egy köszönetet se kaptam érte!


És akkor itt megkérdem: a cég miben rugalmas? Mert én a magam oldaláról elég sokat letettem az asztalra - a cég mit tett le? A 130 nettós béren kívül ami manapság a közröhej kategória?

2020. okt. 19. 12:29
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt hiába háborogsz. Állami munkahelyek ilyenek. Értjük, hogy rossz de nem háborogni kell hanem keresni más munkát ha nem felel meg.
2020. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Állami munkahelyek ilyenek. "


de ez mitől lenne állami munkahely? nem az. kkv szektoros szarf****ú kis cégecske de nem állami.

2020. okt. 19. 12:43
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A cég lemondott róla, hogy egész nap a nyakamban lihegjen.
2020. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
GOndolom nagyon keresewtt ember lehetsz aki válogathat a égek között, mondj fel.
2020. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, mondj fel, ha nem tetszik a rendszer!


Munkanélkülinek biztosan sokkal jobb lesz lenni! Akkor aztán majd ülhetsz a géped előtt önköltségen!


A reggeli müzlidet ne fizesse a cég, mert azt is munkaidőben eszed meg?

2020. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha felmondasz,én szívesen küldök önéletrajzot.
2020. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!