Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Тud valaki valamit erről a...

Тud valaki valamit erről a Főpolgármesteri Hivatal által meghirdetett, frissdiplomásoknak szóló munkalehetőségről?

Figyelt kérdés

[link]

Semmilyen konkrétum nincs megadva, azonkívül, hogy frissdiplomásokat várnak. Szerintem az én szakmámra a hivatalnak semmi szüksége. Érdemes lenne mégis jelentkezni rá?


2020. okt. 19. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Mikori ez ahirdetés, hogy csak google cache-t tudsz linkelni...?

Nálam 2017-es jön fel elsőre..


Ami ugye NEM érvényes!

2020. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tudom a katonasághoz mentek füvet szedni meg utcát söpőrni. Most minden iskolát kitakaríttatnak katonákkal az őszi szünet idején, hogy fertőtlenek legyenek. Kelletek
2020. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oda van írva, most október 15.-én járt le a frissdiplomás.hu oldalon, de egyébként folyamatos jelentkezés van megadva. És igen, korábban is többször volt ilyen hirdetés, én 2017-est és 2013-ast is találtam.
2020. okt. 19. 14:16
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem is elég kamuszagúnak tűnik.
2020. okt. 19. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki üzemelteti ezt a weboldalt, de ha nincs kint (akár cache-ben is!!!) a Főpolgm.Hiv. weboldalán, akkor szerintem is kamu...
2020. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Corvinuson is egy 2013-as régi honlapon szerepel...


[link]


Ez az új honlap, ott nyoma sincs!


[link]

2020. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően a kérdésem nem az állásajánlat érvényességére vonatkozik, hanem arra, hogy mit takar. Tényleg majdnem minden szakmát keresnek, vagy csak alkalmatlanok még egy álláshirdetés feladására is?
2020. okt. 19. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

De azt értsd már meg, hogy ha hivatalos oldalon nincs kint akkor az egész kamu, kár is beszélgetni róla.

Lehet, hogy csak adatokat gyűjtenek, lehet lehúzás is stb.

2020. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem adatgyűjtés és nem lehúzás, mivel a régi hirdetés az a hivatalos budapest.hu oldalon is megjelent.

[link]

Miért lenne olyan elképzelhetetlen, hogy ez a program most is van?

2020. okt. 19. 18:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokkal inkább tartok attól, hogy így akarnak jogászokat meg közgazdászokat felvenni potom pénzért, a többiekre meg tesznek magasból.
2020. okt. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!