Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munka kereső-kínáló...

Melyik munka kereső-kínáló oldalakra érdemes leginkább felrakni az önéletrajzot tapasztalatotok szerint?Illetve ahol fizetni kell érte megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!

2020. okt. 19. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ne fizess ilyenért.

Diplomás munkakörökben csak és kizárólag a LinkedIn.

2020. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
profession
2020. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Linkedin, Professon, Jobline. IT munkákra a Dreamjo.bs sem rossz. A CVOnline-t már nem javaslom, a keresőjük elég gáz és alapból sokkal kevesebb állás van rajta, mint pár éve.

Nehogy eszedbe jusson fizetni, ezeket a cégeket a munkaadók tartják el, az ő hirdetéseikből van a bevétel.

2020. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszi a válaszokat!

Illetve annyiban had kérjek még segítséget hogy ezeken az oldalakon kizárólag úgy jöhet létre kapcsolat ha én elküldöm az önéletrajzom az álláshírdetőknek,vagy ők is látják ha valaki frissen rak fel adott területre önéletrajzot?

2020. okt. 21. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A recruiterek is kereshetnek.
2020. okt. 21. 14:02