Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy lehet, hogy valaki az...

Az hogy lehet, hogy valaki az orvosi egyetem alatt végig dolgozik?

Figyelt kérdés

Nekem ez teljesen irreálisnak tűnik és azt is szoktam olvasni, hogy még részmunkaidőben sem lehetséges mellette dolgozni.


De van olyan orvos, aki annó az országos mentőszolgálatnál mentő-szakápolóként dolgozott, az orvosi egyetem elvégzése alatt MEGSZAKÍTÁS NÉLKÜL végig a kivonuló állománynak volt alkalmazottja.


Ez hogy lehetséges?

Mert ez igazából matek és nem jön ki.

Hogy fér ez bele 24 órába?



2020. okt. 22. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. 1990-ben kezdtem az egyetemet. Akkor még az egyetemek szerveztek felvételi vizsgát az érettségitől teljesen függetlenül.
2020. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjük ott, hogy amíg nem végzi el az egyetemet nem orvos. Az hogy az orvos egyetemi évei alatt végig dolgozott nem lehetséges
2020. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12. Te elolvastad a leírást?

Írtam, hogy nem orvosként dolgozott, hanem szakápolóként...

2020. okt. 22. 15:08
 14/14 anonim válasza:
Nem tudom. Nagyon sok a tanulni való. Az orvostudomány napra kész. Konkrétan most is molsejten már azt a technikát tanultuk amiért pár éve kaptak Nobel díjat. Szóval a tananyag csak nő. Én nem orvos családból származom, de most vagyok elsős és szomorú voltam hogy másoknak biztos könnyebb segítenek nekik a szüleik ... Aha aztán valaki mesélte hogy az édesanyát megkérte hogy segítsen neki és azt sem tudta hogy miről van szó.
2020. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!