Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van mèg olyan, aki nem talált...

Van mèg olyan, aki nem talált munkát?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon padlóra kerülni, egyszerűen nem hiszem el, hogy ez történik. Sehonnan nem hívnak vissza. Már mindenre jelentkeztem amire lehetett, de sajnos azt vettem észre hogy vagy az van hogy nem vesznek fel mert túlképzett vagyok, vaagy nem vesznek fel azért mert még nem vagyok elég tapasztalt. Utóbbi esetében kerestem gyakornok lehetőséget, de azok közül meg az összeshez kell nappali jogviszony. Hàt megőrülök már. Egy tanulatlan ember előbb kap meg egy sima takarító munkát, én meg kiszorultam mindenhonnan. Ilyenkor most mi a f*sz van?

2020. okt. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a clubban. Március óta nincs munkám, esélytelen találni is, több száz helyre elküdtem az önéletrajzom de semmi eredmény. Ez az év kuka, fejleszd magad, jövőre várhatóan jobb lesz már a helyzet, legalább is ebben bízok. Valahol persze érthető a szitáció mivel leépítések vannak, a turizmus meghalt, ha voltatatok mostanában a belvárosba Budapesten láthatjátok, hogy nagyon sokan becsődöltek, tönkremnetek, túristák nincsenek. Szörnyű ez az állapot.
2020. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Hát sajnos nem tudtuk meg, hogy férfi vagy nő vagy, a korodat sem, a végzettségedet sem. Kicsit hisztisnek tűnsz. Hisztisekkel meg valóban senki nem akar dolgozni...
2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Ha szükséged lesz rá, majd trógerolsz te is, idővel akár bele is jöhetsz annyira, hogy megmaradj valahol.
2020. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!