Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 46.520Ft elég lesz a következő...

46.520Ft elég lesz a következő fizetésig?

Figyelt kérdés

Ugye november 10.-én lesz majd fizetés.

Csak ételre kell költenem, számlákat már rendeztem.



2020. okt. 23. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenkor mindig szarul érzem magam, hogy mekkora tr ger vagyok.
2020. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy az lennél. Kicsit túlzásba is vittem mert "támadásnak" vettem miközben csak tanácsot adtál csak ugye nem ismered a miértet. Szerencsére nem vagyok az a munkakerülő fajta aki segélyből él és csak a postást várja, hogy mikor hozza már újra a jól megérdemelt pénzt.:D

Ez a hónap most ilyen, rajtam kívül eső dolgok miatt kell ennyiből "megélnem" a következő fizetésig. Vagyis pontosítok mivel ketten vagyunk, megélnünk*

2020. okt. 23. 21:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt gy-n nehezen fogják fel ha valaki épp rosszabb passzba van mint az átlag” de kinek mi, sajnos az én környékemen rengeteg ember van aki ha teszem fel egyedül is lakik, számlák fizetve stb, utolsó két hetet vajas kenyéren élik le.

Ilyen esetekre tanács:. Vaj, kenyér,rizs,konzervek,tészta.

2020. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ez m.o drágáim.
2020. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 30.000 ft-om van. A hónapban volt egy nagyobb váratlan kiadás, és nem a tartalékhoz nyúltam, hanem inkább összehúztam a nadrágszíjat a hónapra.

Én úgy érzem bőven ki fogok jönni, persze nem most veszek lazacot ebédre.

2020. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Sajtkrémes kenyér, májkrémes kenyér, vajas kenyér, tejfölös kenyér, zsíros kenyér.


Ezek mind finomak és olcsók

2020. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én étkemet vesszük alapból, akkor simán kijön ennyiből két főre ez a 2-2,5 hét még. :) Nyilván nem most lesz a nagy éttermezős időszakotok, de azért szolidan ki lehet hozni költséghatékony kajákból ezt az időszakot. Oszd be, hogy mikor mire költötök maximum és mennyit.
2020. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyiből vegyél sok rizst meg bulgurt és ahhoz vegyél olyan hozzáillő zöldségeket, amiket szeretsz is és nem a legdrágábbak...

Meg esetleg darálthúst.


Ha már nagyon nincs pénzed akkor káposzta + tészta + cukor.

Vagy káposztaleves.


Szerintem a kenyér drága ilyen helyzetben és én speciel nagyon hamar éhes leszek ha csak szemdvicseket eszem, ha nincs valami nagyon laktatóval megpakolva.

2020. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok "olcsó" kaja van, de ez ugye relatív. Krumpli krumplival. Krumplistészta, krumpli paprikás, krumplipüré, rakott krumpli, blabla. Aztán nagy adag levesek, amit lehet több napig enni (húsleves akár farhát, vagy csont, én imádom), frankfurti leves, stb. Rakott egytál ételek. Fú nagyon találékonynak lehet lenni azért ilyen helyzetben. :)
2020. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok nagy kenyeres és lazacos + étterembe járós hiába van itt a városomban egy, nem olyan nagy a választék ételek közül, mint pl. Pesten és amúgy is jobb szeretek itthon enni.

Múlthét pénteken rakott karfiolt csináltunk jó nagy lábasban 1 kg darált húsból. (akciós volt a karfiol és a hús)

Vasárnap fogyott el. Tegnap pedig bolognai volt durum csavart tésztával mert az volt itthon és mondom felhasználom, tök mindegy milyen tészta, jó lesz hozzá.

Hús még van, főztem hozzá rizsát, ezt vacsoráztuk.

Holnap nem tudom mit kéne főzni.

2020. okt. 27. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!