Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetés lenne reális a...

Mennyi fizetés lenne reális a következő munkakörért?

Figyelt kérdés

Napi 8 óra munka.


Feladat:


Raktár működésének biztosítása

Alkatrész rendelés

Alkatrész kiadás a kollégáknak

Alkatrész beszerzés

+Ezekhez tartozó adminisztráció

naprakész nyilvántartás vezetése

havi leltár készítése

kollégáknak kiadott alkatrészek dokumentálása (kivétjegy, visszavételezés, stb)


1500 alkatrészt tároló raktárról van szó.


Hely Bp-től 20km-re van.



*mellékesben megjegyzem, hogy ennél a cégnél dolgozom már 1 éve, így a raktárat, kollégákat, alkatrészeket ismerem



2015. ápr. 29. 17:25
 1/6 anonim válasza:
51%

Amennyit érzel, komolyan.

Ez függ attól is hogy milyen végzettséged van, előtte mennyit és hol dolgoztál.

Logisztikusként a csak szellemi és adminisztratív munkákat szoktam 170 körül beárazni ( nettó, full bejelentés), minden plusz feladattal emelem az elvárt nettót.

2015. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 szakmám van, aminek semmi köze ehhez a munkához. Ennél a cégnél eddig gyártósoron voltam eddig , és gépeket raktam össze. Most a raktárosunk felmondott és kérés nélkül az én nyakamba varrták a raktárat.


A gyártósori munkát papíron betanított munkásként végeztem nettó 94e-ért. Úgy érzem ez a munka azért több felelősséggel jár, mint amit érte kapok.


Eddig 1 szó sem esett arról konkrétan, hogy ezért én valami + kompenzálást kapok. Annyi volt, hogy az én főnököm, aki a "műszakvezető" rákérdez a főnökénél, hogy adnak e valami plusszt nekem ezért. De ennek már 2 hete, én pedig már betanultam mivel az eddigi raktáros hétfőn már nem jön, és ki lett adva, hogy tanuljam meg. De fizetés emeléséről meg szó se esett idáig!


Előző raktáros 150e-es ajánlatot tett a cég felé, hogy annyi fizetésért maradna. Nem adták meg neki. Pedig ő már kb 2 éve ezt csinálta nettó 115e-ért. Van egy olyan érzésem, hogy ennyit kapok max én is, ezt pedig igencsak keveselni fogom és már most is keveslem. Olyan 130-160e-t tartanék reálisnak, ha csak ezzel foglalkoznék. Persze ez nem így lesz!

2015. ápr. 29. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
ne vállald el, ez a plusz netto 35 ezer munkáltatói költsége annyira nevetségesen kevés pénz egy gyár tételei között hogy ha ennyit nem adnak meg na az egy k*baszott vicc.. a legjobb az volna persze ha senki sem vállalná el ennyiért.. komolyan nevetséges, hogy ennyire kicsinyesek szerintem
2015. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ne vállalja el , jó vicc , a nettó 94 az jobb ?

Mint kiderült , nagyjából már be van árazva a dolog.

A raktár jobb , mint a gyártósor (én is raktárban vagyok),beoszthatod a saját idődet és a fizetés is több.

Ha lesz 2 év gyakorlatod raktárosként , akkor már továbbmehetsz egy jobb helyre ( mivel a nettó 115 tényleg elég gyér ) , fogd fel úgy , mint egy karrierlépcsőt.

2015. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma rákérdeztem, hogy mi van. Semmit sem emelnek, és mivel nincs más így vagy vállalom 94e-ért, vagy mehetek új helyet keresni.


1 hónap próbaidőt kaptam, olyan jelmondattal, hogy május végén meglátjuk, hogy megy és visszatérünk a bér kérdésére.

2015. ápr. 30. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb az alapjan donts, hogy mennyire tetszik a munka.

Ha egyebkent jonak talalod a munkakort, munkafelteteleket es jol erzed magad benne, akkor az a legfontosabb.

Nekem volt olyan munkahelyem amit nagyon szerettem, elvezettel jartam be dolgozni. Nem kaptam sokat, de muindenre eleg volt.

Akkor kiegyensulyozott volt az eletem.

Majd lett egy nagyon stresszes munkahelyem amit egyenesen utaltam, nagyon rossz munkakorulmenyekkel.

Megbetegedtem, majdnem mindig kiirt az orvos, majd mikor vegre ok folmondtak mintha egy ko esett volna le a szivemrol.

Minden megoldodott es ugy alakult valahogy hogy anyagilag is ki tudtam utanna jonni.


Szoval szerintem inkabb arra figyelj hogy szereted-e, jol erzed e magad ott.

2015. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!