Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sebész vagy menedzser való...

Sebész vagy menedzser való hozzám(többi lent)? Mennyi szabadideje van 1 sebésznek?

Figyelt kérdés

A sebészet és az orvoslás nagyon érdekel, de úgy tudom hogy nagyon kevés a szabadidejük. Szerintetek ezek alapján mi illene hozzám Vagy mi lenne a megoldás?


S: - Nagyon érdekel az emberi test, az immunrendszer, a gyógyszerek a betegségek, minden. Érdekel a szervátültetés hogy mégis hogy működik, és mindent tudni akarok vele kapcsolatban.

- Szívesen műtenék, ha olvasok cikket, vagy látok (orvosi) filmet-sorozatot, mindig nagyon érdekel mi van benne, a kifejezéseket külön kikeresem stb.

- elég empatikusnak mondanak, és úgy gondolom hogy az is vagyok. Szeretek segíteni az embereknek és mindenkinek akinek tudok. Emiatt nagyon vonz mert ott tényleg életeket menthetnék szó szerint :D


M: (itt bármilyen menedzseri vagy adminisztratív munkára gondoltam) - Imádok utazni, és új dolgokat kipróbálni.

- Nagyon fontos lenne hogy tudjak előre tervezni, hogy legyen szabadidőm és "életem", a rendszer az életemben. Én magam is imádok rendszerezni.

- Szeretek öltözködni, Szívesen járnék megbeszélésekre. Eléggé vezető/irányító típus vagyok. "Jól" tudok kommunikálni.



Egyéb: Szeretek vitázni (nem veszekedni hanem érvelni)

- szeretem az állatokat, szeretek főzni,sütni és énekelni

- szoktam írni is, nyertem pályázatot



L



2020. okt. 24. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugye foglalmad sincs mit csinál egy manager
2020. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10%

10, nálunk minden szakrendelés 16-ig tart, ügyelet se nyolcig, hanem reggel hétig.

Azt meg sehol se írtam, hogy az ügyel, aki szakrendel.

2020. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még és nagyon naiv. Persze ezzel nincs semmi baj, én is ilyen voltam. Ha orvosira esne a választásod: ez tényleg egy hivatás. Ha neked fontos hogy az életed nyugis és rendszerezett legyen, akkor nem biztos, hogy ez a te pályád. Lemondások, küzdelem, megtizedelt szabadidő, életed végéig tartó tanulás. Úgyhogy gondold át, az élet nem olyan a válóságban, mint a filmekben.
2020. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

15:30 után ügyelet van - nálunk 15-től

ügyeletes reggel 8tól másnap reggel 8-ig dolgozik - nálunk 7-7-ig

a többiek 8-15:30 - nálunk 7-15-ig...


Sokkal közelebb áll a gyakorlathoz a nyolcas válasz. Megnézem, hol kezdődik nyolckor az orvos munkaideje, arra rég lementek a egtöbb helyen a vizetek...

2020. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!