Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ritka vagy épp...

Mennyire ritka vagy épp teljesen átlagos egy olyan munkahely amely tényleg semmi emelést nem ad évek alatt se, de még inflációkövetőt sem?

Figyelt kérdés

Az emelés az utóbbi 4 évben (lassan 5 mert 21 lesz lassan) 0 ft-0%.

Senkinek egy fillért se ad.

A fluktuáció ennek megfelelő, el lehet képzelni.

Mennyire szokásos-ritka vagy épp átlagos egy ilyen munkahely?


2020. okt. 26. 09:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy B terven kéne gondolkodni az öreg alkesz főnök mellett, nem nyavalyogni, mert ha eldobja a bicajt, akkor valószínűleg te is a munkanélküliek táborát fogod gyarapítani.

Amúgy rengeteg kisvállalkozás így működik.

2020. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Igyál te is haver, az legalább látszik rajtad.
2020. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

"mert ha eldobja a bicajt, akkor valószínűleg te is a munkanélküliek táborát fogod gyarapítani."


ez így lesz, ill mégsem lesz azért így mert mehetek majd utcát söpörni életfogytig

2020. okt. 27. 09:02
 24/44 anonim ***** válasza:

"mert mehetek majd utcát söpörni életfogytig"


ha a 3 diplomáddal csak ennyire tartod magad... mellesleg vannak irodai közmunkák is, csak szólok, az egy fokkal jobb, mint az utca seprés, bár ha így állsz a dolgokhoz, akkor nem is érdemelsz mást

2020. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

"mellesleg vannak irodai közmunkák is"


És a boltban ingyen van a kenyér mi? Közmunka---mennyit is fizet az? Kikeresed vagy kikeressem én?


Az utcaseprés legalább nettó 140 felett (igen, felett....) fizet.

A közmunka ennek mennyi is? Durván HARMADA???

2020. okt. 27. 09:26
 26/44 A kérdező kommentje:

"csak ennyire tartod magad."


Teljesen mindegy ÉN mennyire tartom magam, tarthatom én istenkirálynak is magam, nem ez a kérdés hanem az, a PIAC mennyire tart engem.

Semmire.

2020. okt. 27. 09:27
 27/44 anonim ***** válasza:
Legalább megtudtuk, hogy a munkaügyis troll írta ki régen a három diplomás, létminimumon tengődő évtizedes tapasztalatokkal rendelkező kamu kérdéseket is
2020. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, már a 16-os hozzászólásomban jeleztem, hogy megspórolhatnánk pár oldalt, úgyis a hová mehetnék?-sehová/ közmunkára lesz a vége - és lám, témához értünk - akkor le is zárhatjuk megint :-)


Te, kérdező, nem unod még magadat? Én, ha ennyiszer írtam volna le, hogy hová mehetnék, közmunkára - már rég elástam volna magam.

Figyeld meg, addig hajtogatod, míg utolér a sorsod, megszűnik valami miatt az iskola és akkor mehetsz közmunkára :D

2020. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
akkor ez van törődj bele, nem vagy hajlandó fejlődni, akkor marad a sepregetés.
2020. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

" megszűnik valami miatt az iskola"


Én aznap a spórolt pénzemből egy láda pezsgőt rendelek, örömtüzet gyújtok a Hősök terén és fűszoknyában táncolom majd körül, miközben két kézzel döntöm magamba a nedűt!!!!!

ezt megígérhetem!! Aznap félreveretem a harangokat!!!

2020. okt. 27. 09:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!