Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezni akarok egy állásra...

Jelentkezni akarok egy állásra de tartok tőle hogy felhívják a mostani főnökömet, mit gondoltok arról hogy ha beleírnám az önéletrajzba hogy kezeljék bizalmasan a jelentkezést?

Figyelt kérdés

Ugye itt szokás kinézni esetleg kibaszni azzal aki elszeretne menni más helyre, az ilyenek elkerülése végett nem akarom hogy felhívják.

Ez rossz pont lenne ha beleírnám?


2020. okt. 28. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tartom rossz pontnak. Mondjuk nem is vagyok HR-es valami fasiszta multi cégnél. Kis cégnél szerintem ritka, hogy korábbi munkaadóidat hívogassák.


A leírtak alapján meg kívánom a főnöködnek, hogy sz@rjon sünt.

2020. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A GDPR óta elég szigorúan kezelik az önéletrajzokat, jelentkezéseket. Érdemes átolvasni az adott cég adatvédelmi nyilatkozatát.
2020. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az előző rendszerben történt, hogy állást akartam változtatni, és megkérdezték (név szerint), hogy az aktuális munkahelyemen kitől kérhetnek rólam infót. Akkor még kevésbé voltunk érzékenyek az adatvédelemre.
2021. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!