Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet valós ez a munka?

Mennyire lehet valós ez a munka?

Figyelt kérdés

Nagyon kecsegtetőnek hangzik és pont annyit tudnék keresni amivel rendezném a tartozásom és kicsit egyenesbe jönnék csak túl szépnek látszik..

[link]



2020. okt. 31. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyira nem álommunka. Ha megnézed az űrlapot, ott már szerepel, hogy 5Eur órabér van. Így durván heti 5 nap, 12 órás munkarend.

A másik, érdekes egy cég, évente egy-két hirdetés van kint az oldalukon, szinte minden Izlandra.

Erre szombat este kiraknak egy olyan hirdetést, amiben hétfőre hívnak interjúra Budapestre, és egy hét múlva költözni kellene Csehországba.

Azzal nem veszítesz semmit ha jelentkezel. De nekem lennének fenntartásaim.

2020. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A cég létezik ( [link] a kérdés persze, hogy mi az amit nem mondanak el. Ahogy az egyes is írja az 5eurós órabér nem olyan vonzó. A szállás ingyenes, de kérdés, hogy milyen. Matracok a földön 10 embernek egy szobában? Csehországban sincsenek álomfizetések, nem igazán az az ország, ahova a többi kelet-európai országból rohannak az emberek dolgozni. Szóval valamit valamiért.
2020. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mar miert nem Nyugat-Europa? Valoszinuleg az ingyenes szalas ott is ugyan az (sokan egy szobaban stb.), de a minimalber legalabb 9-10 EUR/ora
2020. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Raktárosként itthon is lehet keresni nettó 400-at. Ez inkább nagyon alacsony bérnek tűnik ahhoz hogy ki kell menni.
2020. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, ahol én dolgozok gyárban jelenleg a raktáros is annyit keres, mint én. Olyan 130ezer körül amivel kitörölhetjük..
2020. nov. 1. 07:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nálunk Kecskeméten a nettó 250ezret minimum megkeresik, de tesóm például másik cégnél már pár éve is megkapta a nettó 400ezret
2020. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na az szép összeg tényleg! Én már nettó 200ezernek is örülnék és amikor megláttam a kérdésben említett munkát felcsillant a szemem csak ugye még soha nem dolgoztam külföldön és nem tudom, hogy tényleg azt kapnám-e amit írnak..
2020. nov. 1. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon szarul fizet, ennyit itthon is megkereshetsz másodállással, vagy másodállásban kisvállalkozóként!


Már kamu, hogy a szállás nem ingyenes, ugyanis le van vonva afizetésből, azért csak nettó 400 ezret ír. A többi "trükk" meg majd helyben kiderül, például, hogy a bejárást is levonja, vagy hogfy van beugró költség stb.

2020. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7/ Egy sima gumisműhelyben is megkapsz nettó 200 at.

Még ha semmihez sem értesz csak pakoltatnak napi 12 órában akkor is.

2020. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!