Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nincs normális online...

Tényleg nincs normális online munka?

Figyelt kérdés

Kéne nekem most mellékesben, csak ilyen betterware ,sfi meg hulyeségek vannak.


Komolyan borítékolnék, csipeszeket raknék össze bármi... Van egyébként word, excel ismeretem.


Van aki csinál otthon érdemlegesen valamit?



2020. nov. 2. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha semmihez nem értesz úgy valóban nincs. Minek rakatnának csipeszeket össze veled, ha a kambodzsai gyerekmunkások napi 50 centért megcsinálják?
2020. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem értek semmihez, mert pont írtam. Nyílván programozni nem tudok. De sok minden máshoz igen.
2020. nov. 2. 19:48
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Az hogy tudsz jódlizni, meg elböfögöd az amerikai himnuszt nem olyan képességek amivel az interneten pénzt lehetne keresni.
2020. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jesszusom -.- oké hagyjuk kár volt ide írni
2020. nov. 2. 20:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is ebben a cipőben vagyok, mellékest keresek de ezek az online home office melok semmit nem érnek. Mind MLM meg hasonlók..
2020. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen azt észrevettem :/
2020. nov. 2. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Csinálj valami kisebb webáruházat és adjál el olyan termékeket amiket most vesznek az emberek. Biztos összetudsz vele szedni havi 15-250 ezret pláne Karácsony előtt meg csinálják is egy páran. Nyilván ne ruha wbeáruházat nyissál mert abból sok van de amúgy én megtudok belőle élni nekem is van webáruházam mondjuk ha tdusz angolul meg németül segithetsz benne ha gondolod.:) Ügyfeleknek válaszolni termékeket feltölteni és stb.
2020. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Angolul tudok, párom meg németül. Nem vágyom milliókra de havi 50-100 ezer ft jól jönne :/
2020. nov. 2. 22:39
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Mihez értesz? A Word, Excelt hagyjuk, az a mai világban egyenértékű azzal, hogy tudsz írni-olvasni.
2020. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Angolul tudni szintén alap, a német se olyan nagy durranás. Valami más?
2020. nov. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!