Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nincs normális online...

Tényleg nincs normális online munka?

Figyelt kérdés

Kéne nekem most mellékesben, csak ilyen betterware ,sfi meg hulyeségek vannak.


Komolyan borítékolnék, csipeszeket raknék össze bármi... Van egyébként word, excel ismeretem.


Van aki csinál otthon érdemlegesen valamit?



2020. nov. 2. 18:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, elnézést akkor tényleg semmihez ha a programozásnál indul, hogy értek is valamihez :)
2020. nov. 3. 06:56
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy egy számítógépet be tudsz kapcsolni meg beszéled azt az egy idegen nyelvet ami ma kvázi a legalapvetőbb az semmi. Ha online akarsz melót találni kéne valami olyan nyelvismeret ami nem ennyire gyakori. Pl kínai. De a leggyakoribb a programozási grafiai melók videószerkesztés stb.
2020. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja bocs, én kis tudatlan fajankó 🤷
2020. nov. 3. 07:51
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Kerdező ne foglalkozz velük. Nagyon sok "programozó" ír ide és szidják azokat akik nem ezt tanulták meg hogy ők milyen menők meg millios fizetés meg ez meg az meghogy csak ebből kell lehet megélni. Elhisszük oké. :D De legyen már vég ennek a programozói áradatnak nem mindenki akar és tanult programozónak és aki nem tanult úgyanúgy kereshet sok pénzt akár otthon is csak ki kell találni hozzá ötletet én ezért írtam le előbb a webshopot mert ahhoz nem kell programozói tapasztalat már lehet bérelni webáruházakat például amit sokszor reklámoznak a shoprentert és ki kell találni jó termékkört és összelehet vele szedni havi 100 ezret biztosan.
2020. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ötletem webshopra :( ahhoz kellene legalább kata vállalkozói is aztán csak feleslegesen fizetnék ha nem jön be
2020. nov. 3. 09:19
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Jesszusom tehát ha nem tudok kínaiul vagy valami másik nyelven. Akkor én már egy tudatlan kis béna vagyok hiába beszélek németül angolul és dolgozom beszerzőkent egy cégnél. Ha mellékest akarok nyilván programoznom is kell meg minden egyéb. Torony óra arany láncon meg hasonló elvárásoktol tele a padlás már. A kérdező valószínűleg adatrögzíteses melokra gondolt amit szoktam én is látni tekintve hogy én is vállalnek ilyen munkát. De sajnos vagy hamar betelik vagy még sem az aminek hirdetik.


De múltkor volt olyan is hogy azt mondták munkanélkülit akarnak felvenni nem pedig olyat akinek van főállása.


Nem értem miért kell a kérdezőt leoltani. 😄

2020. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
Chaturbate
2020. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Kinek mi a normális... Ha olyan munkát értesz a normális alatt, ami online, sok pénzt lehet vele keresni, és fizet is rendesen, akkor a webkamerás munka megoldás lehet. Webkamerás modellként egy csomó pénzt lehet otthonról keresni. Persze vannak, aki szerint ez nem normális, mert erotikus munka, és ezért nem is vállalják, mert nem fér bele nekik. De sokan vannak akik nyitottabbak, vagányabbak és simán belefér nekik egy kis online erotika. Rengetegen pedig titokban csinálják amerikai oldalakon Magyarország kitiltásával. Egy biztos, akinek belefér a webkamos meló, az otthonról akár nagyon sok pénzt is tud keresni. Manapság többet mint valaha. Régóta webkamerés modellként dolgozom, úgyhogy ezt saját tapasztalatból mondom :)
2020. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Online munkát elég nehéz találni, azok is inkább csak alkalmi munkák. Inkább távmunkát próbálj keresni, de ott meg egy Word és Excel nem lesz elég.
2020. nov. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!