Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes többet mondani a...

Érdemes többet mondani a reális bérigénynél?

Figyelt kérdés

Pl 200 ezer lenne reális, érdemes 220at mondani?

Valahol ezt olvastam, de nem igazán értek vele egyet.


Ki hogy látja?


2020. nov. 6. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lesz miből engedni, amikor tárgyalsz róla.
2020. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem mert mikor ismerd meg a környezetet .
2020. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért kell így félni ettől a kérdésről. Pont most voltam interjún mint munkavédelmi koordinátor. Megkérdezte a bérigényem, mondtam, hogy 600. Nevetett, majd megkérdezte, hogy komolyan gondolom? Mondom igen. Sóhajtott és azt mondta, hogy egyezzünk meg 550-be. Ennyi...
2020. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az bőven belefér, lesz aki 400-at mond - szerinted melyiket veszik fel?
2020. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig akárhányszor voltam interjún, megkérdezték mennyit szeretnék, faarccal felírták, aztán vagy visszahívtak, vagy nem. Időnként megtudtam más forrásból, hogy sokat kértem. Még soha nem voltam olyan interjún, ahol elkezdtek volna velem alkudozni. Ha sokat kértem, egyszerűen kihúztak a listáról.

Inkább azt mondd, hogy az elvégzett munka fényében (mivel nem tudhatod egész pontosan előre), meg az esetleges túlórák miatt ....-tól....ig.

Általában valahol középen szokták belőni.

2020. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mert a normális helyeken be tudják lőni az értéked, plusz van egy engedélyezett bérsáv. Ha ebből kilógsz, akkor úgyse te leszel a befutó, ennyi.
2020. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig többet szoktam mondani, mert kb 10 százalékot szoktak próbálni alkudni. Aztán a legutóbbi helyemen szó nélkül megadták, csak pislogtam.
2020. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!