Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megkérdezik a havi nettó...

Ha megkérdezik a havi nettó fizetésed, akkor te az igazat szoktad mondani?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem mondok semmit, ugyanis senkinek semmi köze hozzá.
2020. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem keresek annyit, hogy titkolnom kellene.
2020. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Itt igen mert anonim élőben én sem mondom el
2020. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

A szűk családtagjaimnak, nagyon régi jó barátaimnak igen. A munkatársaimnak is, mert ők is hasonlóan keresnek.


Mindenki másnak nem. Félek, hogy irigykednének rám. Nem viccelek. Nettó 450 ezret keresek 27 évesen programozóként, úgy, hogy most a vírus miatti home office miatt igazából alig kell dolgozni, mert kevés munkát küldenek. Tavaly átmehettem volna egy másik állásba, ahol már 600 ezret is kereshetnék, de ott többet kellett volna dolgozni, én pedig egyelőre ennél a kényelmesebb melónál maradtam.

2020. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Anyuméknak persze,másnak nem.

Le leszek pontozva,senkinek semmi köze hozzá.

2020. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát nagyjából, általában 3-4 szeresét szoktam mondani szóval valamennyivel többet mint amennyi valójában
2020. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Interneten, mindig a valósat mondom el.

Élőben viszont csak olyan embereknek, aki nem ismer senkit a rokonságomból.

A rokonaimnak pedig értelemszerűen nem mondom el.

2020. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért pont a rokonoktól féltek itt néhányan? Nem pont ők azok, akikben meg lehet bízni, akik megértőek, akik feltétel nélkül szeretnek és elfogadnak téged?
2020. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

"Miért pont a rokonoktól féltek itt néhányan? Nem pont ők azok, akikben meg lehet bízni, akik megértőek, akik feltétel nélkül szeretnek és elfogadnak téged?"


Vannak normális családok, de nekem pl pont nem ilyen jutott. Anyám pl rendszeresen elvette a pénzemet, drágább volt vele laknom, mint amikor meguntam és albérletbe mentem.

2020. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!