Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mit lehet...

Állásinterjún mit lehet mondani a "Mi volt a legrosszabb döntése" kérdésre, hogy ne váljak a szemükben teljesen alkalmatlanná?

Figyelt kérdés

Még ha az adott döntésnek semmi köze a pozíciónál elvárt kompedenciákhoz, akkor is lehet úgy csűrni-csavarni, hogy az ott egy rossz döntési mintázatot jelent.

Hogyan lehet ebből a kérdésből viszonylag jól, esetleg őszintén is (:D) kijönni?



2020. nov. 10. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"Hááát, az hogy ide jelentkeztem!"


:D

2020. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Igen, ilyen kérdés után abszolút jogos.
2020. nov. 11. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Válaszold azt poénosan, hogy nem szoktál bowlingozni.
2020. nov. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem hozok legrosszabb döntéseket
2020. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Valami olyat, amiből utána tanultál, az előnyödre tudtad változtatni. Pl. rossz egyetemi szakra jelentkeztél, de két félév után megtaláltad a számodra megfelelőt. Ebben segített, hogy a rossz szakon megismerkedtél az eredeti elképzeléseid árnyoldalával, így át tudtad értékelni mit is szeretnél, ez hozzájárult ahhoz, hogy most itt vagy egy olyan szakmával ami tényleg közel áll hozzád és ebben akarsz kimagasló lenni.
2020. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen kérdésből mit tudnak leszűrni egyébként?


Én azt válaszolnám, hogy múltvasárnap kihagytam a szentmisét, pedig istennek szüksége van rám!

2021. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!