Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raktárvezető, Budapest,...

Raktárvezető, Budapest, reális bérigény mennyi?

Figyelt kérdés
15.000 nm raktár vezetése, nyelvismeretet nem kérnek, de min. középfokú logisztikai végzettséget igen, minimum 5-10 év szakmai tapasztalatot, targonca vezetői engedélyt, B kategóriás jogsit. 8-16 munkaidő H-P, Budapest. Csak 1 beosztott van.
2020. nov. 17. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
300,000 nettó.
2020. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cég hátterét is ismerni kéne (magyar vagy multi), de reálisnak érzem amit az egyes írt.
2020. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, de 1 emberre minek csoportvezető? Reális a 300e nettó.
2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Magyar cég.

Akkor reális a keresetem, erre voltam csak kíváncsi. 350e nettót kapok.

Azért kell 1 emberhez vezető, mert a raktár nem működik egy raktárossal csak. Nem csak a beosztottak száma számít szerintem, vagyis nem azért vagyok ott, hogy őt vezessem csak és kizárólag. Amúgy januárban jön +2 ember mellé, mert a munkamennyiség kinőtte az 1 raktárost bőven.

2020. nov. 24. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy budaörsi raktárvezetőt ismerek, alatta majdnem 20 ember dolgozik és Ő csak 300,000 nettót kap.

Mint az első válaszban írtam...

Szóval szerintem ezzel a fizetéssel átlag felett kaphatsz.

Ezt az illetőt az egyik legnagyobb cég alkalmazza, szóval jó sok alkalmazott kaphat még hozzá hasonló fizut.

2020. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, elég nagy amúgy a szórás, azt vettem észre, hogy egyik cégnél nem keres sokat egy raktárvezető, másiknál igen.


Van egy régi ismerősöm, aki német cég pest megyei egységében raktárvezető, igaz neki kell a felsőfokú német nyelvtudás mert a munkavégzés nagyrésze németül történik, de 650e nettót kap, 10 éve van ott.


Én szeretnék innen tovább lépni majd, ha jobb lesz a világon a helyzet, de elég elkeserítő akkor, ha ez a fizetés már jónak számít, mert kevesebbért, ugyanannyiért nem akarok menni sehova. Pedig már Budapesten egy raktáros-targoncás is 250 ezret vagy többet is simán megkap, amihez általában 8 osztály+targoncás engedély elég követelmény, és akkor alig 50-100 ezerrel kereshetek többet, úgy hogy rajtam van 10 milliárdos árukészletért anyagi felelősség, rajta meg alig.. Kár volt akkor lehet végig ülnöm és tanulnom és fizetnem a 2 éves logisztikai OKJ-t, az építőgép-kezelő OKJ-t, az SAP tanfolyamok, meg kár volt az angol/német nyelvvizsga.

2020. nov. 24. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

"Kár volt akkor lehet végig ülnöm és tanulnom és fizetnem a 2 éves logisztikai OKJ-t, az építőgép-kezelő OKJ-t, az SAP tanfolyamok, meg kár volt az angol/német nyelvvizsga."


Nem a végzettséged a baj, hanem, hogy a raktározáson nem tudsz túllépni. Szerintem amúgy pont a logisztika legalja a raktározás, de ezt neked kell tudnod. Fuvarszervezéssel jobban kereshetnél, csak ahhoz ki kellen lépnek a komfortzónádból.

2020. nov. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Korábban tavaly voltam 2 cégnél is fuvarszervező állásinterjún, hát kb. mind a 2 helyen kiakadtak a bérigényemen, bruttó 600e - nettó 400. Egyik helyen szabályosan visszakérdezett a hr-es, hogy: ezt így, azonnal, kezdésre?

A feleségem amúgy fuvarszervező, nemzetközi logisztikai multinál, most közutas, előtte tengeri részlegen volt, senior szinten, és bruttó 480e keres, ami 320e nettó. Kevesebbet kap mint én..Szóval sajna nem vagyok benne biztos, hogy ezzel jobban keresnék, de mindegy, majd lesz valami :)

2020. nov. 25. 07:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig a feleségemnek ráadásul diplomája van..és így sem éri el a bére az enyémet. Szóval a fuvarszervezés volt régebben főleg tavaly, nekem is az ötletem, de már arról emiatt letettem.
2020. nov. 25. 07:58
 10/13 anonim ***** válasza:

#7. A közel jövőben a raktározás sokkal komplexebb feladattá fog válni, mint a fuvarszervezés...

Sokkal nagyobb változások várhatóak a raktárak területén a technológiai fejlődésnek köszönhetően.

2020. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!