Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 18. kerületi Flextronicsban...

A 18. kerületi Flextronicsban mennyi előrelépési lehetőség van ha minőségellenőrként kezdel?

Figyelt kérdés

a fizetések amúgy milyenek?

Vannak fizetési sávok a qualit inspectionnal?

kb hogy néz ki ha van?


2020. nov. 21. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem felejtsd el, én erről a cégről még jót nem hallottam.

Felvesznek, kicsavarják a beled is, majd dobnak.

A Vajda papír is ugyanez, minden évbe van felvétel, nameg elbocsátás is.


Az ilyen helyek felejtősek mert be van tervezve a puffer szint, a többi meg valakinek a valakije.

2020. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam quality inspector pont ezen a helyen. 3 napig bírtam. Soha soha soha többet a közelébe se. Az első napon, a betanítást végző csaj annyira lekezelő, és bunkó volt, hogy az hihetetlen. A munkatársak teljesen kiközösítenek, nem mutatják meg normálisan a dolgokat, majd elvárják, hogy jól csináld, miközbe röhögnek. Volt ott egy rocker csávó, aki szintén nagyon bunkó volt. Volt, hogy egy csavonak kellett volna tanitania, nem mutatott meg semmit, én meg 4 órán keresztül ültem egy helybe, majd elmentem 20 perccel hamarabb, mert már nem bírtam, majd másnap úgy leugattak, hogy ugy meg soha senki. Reggelente másfél-2 órákat vártam a csajra, akinek betanítania kellett volna. Állnom kellett, ne mvolt hely leülni, és csak álltam , és álltam egy helyben.
2023. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!