Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolnok BSM vélemények a...

Szolnok BSM vélemények a gyárról aki ott dolgozik vagy dolgozott?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 11:54
 1/3 Csabeszmester ***** válasza:
100%
Már régen volt hogy ott dolgoztam,egy kalap fos gyár (mint mindegyik ami ott csövez az Ipari Parkban). Összevissza hazudozások a műszakbeosztásról,meg a fizuról is....kosz-retek mindenhol,fogyatékos munkatársak,műszakvezetők. Gyorsan meg is fordultam onnan. Szerintem nem sok minden változott az azóta elmúlt években.
2020. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is régen dolgoztam ott , csatlakozom Csabeszmesterhez nagy ívben kerüld el azt a helyet ha a kérdés azért volt mert oda szeretnél menni,gusztustalan az egész nyáron megdöglesz a melegtől , vagy ha attól nem akkor az emulziógőztől fulladsz meg amit a gépek úgy okádnak mint a tűzhányó a lávát,munkatársak az ott dolgozók 80 -90% begyepesedett cégfüggő marha,igazából akinek volt esze elmenekült onnan az utóbbi 1-2 évben,retek alatt olyanokra gondolj hogy tiszta fémforgács leszel a műszak végére, a padló tiszta olajfoltos mert a gépekből folyik az emulzió ha keresni akarsz akkor túlórázhatsz hétvégén akár 16 órát is mind 2 nap az a legjobb :)) bár idén gondolom a vírus miatt nem sok túlóra volt, tudtommal még fizetés emelést se kaptak idén a vírus miatt bár ez nem biztos,mikulásra szoktak adni egy rúd szalámit xD sok jót ne várj az a lényeg , meg hogy kerüld el nagy ívben :D
2020. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen jó volt, de ma már egy rakat fos az egész, a régi jó dolgozok 90% már nincs a cégnél, java részük a tavalyi év során lépett le, ebben benne volt a vezetőség és egy két supermen(supervisior) keze is. Bár az igazsághoz hozzátartozik hogy sok birka vissza is jött miután felmondott sajnos ez is nagyon jellemző,de van olyan is akinek sokkal jobb helye van, és soha nem jönne vissza ide. van néhány olyan ember akinek mindent szabad mert benyaltak a megfelelő embereknek, bár ez minden helyen van jó eséllyel.
2021. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!