Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van véleménye Agócs...

Valakinek van véleménye Agócs Gabriella pszichiáterről?

Figyelt kérdés
Elég sokat ingázom Szolnok és Budapest között, ezért kifejezetten örülök, hogy mindkét helyen dolgozik. Érzem, hogy segítség kell, de félek, hogy rosszul választok és ez csak ront a helyzetemen.

2020. júl. 27. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam nála, rögtön kerestem egy másik pszichiátert. Nem hagyta, hogy elmondjam amit akarok, belémfolytotta a szót. Abszolút téves diagnózist állított fel, majd a maradék kis időben erről próbált meggyőzni. Mármint, hogy az a bajom, amit ő állít. Konkrétan hülyének éreztem magam, pedig nem vagyok az. Ha egy szóban kéne összefoglalnom: agresszív. Persze átvitt értelemben. És ezért még fizetnem is kellett, nem is keveset. Én nem tudom jó szívvel ajánlani.
2020. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, velem is hasonló volt a helyzet. Félre diagnosztizált, rengeteg olyan gyógyszert irt fel, amire nem volt semmi szükség, sőt csak ártottak. Az egyik páciense azt mondta, csak azért jár hozzá, mert ő bármilyen gyógyszert felír, és ez így is van. A saját igazát szajkózza, ahhoz ragaszkodik, más nem is nagyon érdekli. Mondta, hogy őt a többi orvos gyakran megszólja, hát nem csodálom, van is miért. Én majdnem egy évet jártam hozzá, de nagyon sokat rontott az állapotomon. Ha megosztottam vele valamit, azt rendszeresen semmibe vette vagy ledegradálta, például, “ettől mindenki stresszel”. Egy szó mint száz, egyáltalán nem ajánlom.
2021. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!