Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 év alatt 22 munkahely nem...

20 év alatt 22 munkahely nem vall megbízható emberre ugye?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Hát... nem. Ettől még lehet megbízható, de akkor viszont biztos, hogy eddig mindig rossz ajtón kopogtatott. Vagy sosem volt számára fontos, hogy munkahelye legyen.

Mi volt az oka, ha kérdezhetem?

2020. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem.

Én az ilyet kukázom azonnal.

Nincs értelme vesződni a betanítással. Mire értelmesen, önállóan tudna dolgozni, addigra lelép. Nincs értelme energiát fektetni az ilyen emberbe.

2020. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Attól még megbízható, nem az számít, hogy hány xar helye volt. Nem mindenki mártír típus. Nyilván, ha jó lett volna az adott mhely, akkor nem váltott volna sűrűn.
2020. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez szimpla előítélet. És mi van azzal, aki 20 éve ugyanott van, de link, lop, csal, hazudik. Fő, hogy megbízható, ja!
2020. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én ismerek olyat, aki a munkaidejében maszekol, játszik meg facebookozik a gépen és még csak nem is diplomás. Na, ilyen helyen könnyű 20 évet munkaviszonyban eltölteni....!
2020. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostani generációk között egyre gyakoribb lesz a pár évente való munkahely váltás. A legjobb fizetés így érhető él. Lásd az infósokat. Ott 2 év egy helyben eltöltése már soknak is számít.

Aki nyelveket beszél nyitva van előtt európa.

Majd 200 ezerért egy életet legürcöl valakinek egy helyen mi? :)

2020. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"Attól még megbízható, nem az számít, hogy hány xar helye volt. Nem mindenki mártír típus. Nyilván, ha jó lett volna az adott mhely, akkor nem váltott volna sűrűn."


Ja, és 20 évnyi idő alatt nem jutott el odáig a fejlődésben, hogy ne rossz munkahelyet válasszon? 20 évig ugyanazt a technikát alkalmazza és kiválasztja vele a rossz helyeket? Hát bizony, akkor ott már az illetővel is baj van... Nem beszélve arról, hogy tanulhatna, fejlődhetne, stb. ennyi idő alatt.

2020. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

A #6-os válaszolóval teljesen egyetértek! :)

Én még nem vagyok harminc éves, de az biztos, hogy a leghosszabb munkahelyen eddig 1 évig tartott. A mostani 1 hét híján a leghosszabbnak fog számítani és ki tudja meddig maradok. :) (2 műszaki diplomám van)

Szembe szomszéd szobában az albérletben srác harminc, közgáz diplomával idén az 5.(!) munkahelyét tapossa. Próbáltam sajnálni amikor nem talált munkát, de az a hozzáállás, hogy Ő br. 600k alatt nem megy el dolgozni Bp-en, közben a 2 nyelven kívül(angol, német) semmi tudása nincsen, az már kritikán aluli. Nem volt munkahelye, ami 3 hónapnál tovább tartott volna, mert próbaidő előtt felmondott vagy kirúgták. :D Na, az ilyen emberek borzalmasak, megbízhatatlanok. Tény, hogy a mostani generáció a pénz miatt sokat ugrál és hatalmas a fluktuáció, de aki már egy munkahelyen 2-3 évet van az soknak és jónak számít, utána már tényleg szépen tud feljebb lépni (ha akar). Úgyhogy a 20 év alatt 22 munkahely az durván évi 1, ott már szintén vannak bajok ez tagadhatatlan.

2020. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy 2-es mondja.


Ha azt látom az életrajzban, hogy mondjuk 6-9 hónap alatt volt 4 helye, utána meg 3 éve egy helyen dolgozik, akkor arra gondolok, hogy ott volt egy zűrös időszak, nem jött neki össze...


De ha 20 éves távlatban ennyi munkahelye van, akkor azonnal kuka. Mire megmelegedne, addigra lép is, kár az energia bele.

2020. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!