Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 55 éves nő vagyok. Sok éven...

55 éves nő vagyok. Sok éven keresztül ápoltam a beteg szüleimet, akik meghaltak. Most állást kell keresnem. Szakmunkásképzőt végeztem, de a szakmámból kikoptam. Milyen jövedelemre számithatok?

Figyelt kérdés
Ha van köztetek hasonló, vagy a szüleitek között, érdekelne, hogy milyen munkával mennyi pénzt tud megkeresni? Érettségim nincs, de számitógép-kezelői tanfolyamot végeztem. Jogsim, kocsim van. Ügynöki munkára nem vagyok képes, fix állást szeretnék. Szerintetek mire van lehetőségem?
2019. dec. 28. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Betanított munkára
2019. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Bolti eladó sztem
2019. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Munkaügyi központba mindenképpen jelentkezz be. Remélem valamelyik nagyvárosban laksz, vidéken sajnos szinte esélytelen, hogy állást találj (50 év felett, munkatapasztalat és végzettség nélkül nagyon nehéz). Az egészségügyben volna talán érdemes szétnézni, kórház, idősek otthona... Persze csak ha képesnek érzed magad rá a szüleid után.
2019. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
legy kaja futar, rengeteg ilyen hirdetes van :)
2019. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Lidl, Tesco, arufeltoltes. Az egyik haverom kisfonok itt a Lidlben, allandoan sir a szaja, hogy egyszeruen nem talalnak erre embert, pedig nem is fizet rosszul es gyakorlatilag semmilyen elozetes kepzettseg nem kell hozza.
2019. dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Hát ennyi idősen elég reménytelen. Esetleg próbálj meg külföldre menni.
2019. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

#5

talán mert kemény fizikai munka

egyébként azthiszem elvárják az érettségit is

2019. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!


Elsősorban én is az árufeltöltést javaslom, már közepes méretű városokban is van ilyen álláslehetőség. Az árufeltöltőktől általában nem kérnek el érettségit, oda a végzettséged elég lesz.


Korábban miket dolgoztál?

2019. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Nő is lehet biztonsági őr, ahhoz csak 8 általános, meg egy gyorstalpaló kell, de már tanulás közben is ajánlanak állást. Posta is pl. gyakran keres kézbesítőket. Az egészségügyben is van adminisztratív vagy segédápoló állás, és ott is beiskoláznak, ha akarod. Gyakorló ápolónak elég a 8 általános.
2019. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Óvodai vagy bölcsödei dajka, vagy takarító, azt is nagyon sokat keresnek. Az irodai takarítás nem olyan nehéz.
2019. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!