Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 500 ezer forint havi...

Nettó 500 ezer forint havi fizu saját lakással és autóval 0 hitellel mire elég Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy ennyi pénzből már jó lehet élni és illik rendesen félretenni nyugdíjra és vészhelyzetre/szűkösebb időkre is.
2020. nov. 28. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%

Nekem van 220 ezer Ft. nyugdíjam.

Kifizetem a rezsit, megveszem a havi szükséges dolgokat,

öltözködni, művelődni is marad.

És még félre is teszek belőle.


Gyurcsány alatt volt, mikor vagy gyógyszert vettünk és nem ettünk,

vagy rezsit fizettünk és gyógyszert és ennivalót is alig vettünk.

Hagymahéjból főztem teát, puliszkán éltünk.


Most már 500 ezres havi fizetés beosztásáról gondolkodhatsz,

plusz számos oktatási és családi kezdvezmény.

2020. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos információ lenne, hogy az illetőnek mik a költségei, hogyan él, kell-e eltartania bárkit (gyerek, testvér, szülő).

Hisz nem mindegy, hogy Budapesten vagy Nyíregyházán él, kertes házban, vagy panelban, nagyevő, vagy kisétkű, speciális diéta, betegségek, gyógyszerek, orvosi kezelés, stb....

2020. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
1es: én gyurcsány alatt egy dobozban laktam egy híd alatt, földet ettem reggelire, ebédre kavicsos levest, vacsorára meg füvet - télen még vacsorám se volt. Amióta meg orbán van milliomos vagyok, az autóimnak külön parkolóházat kellett építenem, a lakásaim számát már nem is tudom, meg kell néznem a 100 oldalas listámban...
2020. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

1-es, nagyon örülök, hogy ilyen jól megy neked.


Orbán alatt meg a fiatalok gondolkodhatnak, hogy vagy az albérleti díjat fizessék-e ki vagy egyenek-e.

2020. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Kitartás, egyelőre kell a Soros hálózat elleni háborúra a pénz, addig mindenki elégedjen meg egy zsák krumplival!
2020. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod, hogy ez elég jó. Én 280at keresek (F27), de szerencsére anno kaptam egy kis garzont Pesten, amikor még harmadennyibe kerültek a lakások... Sokaknak (a többségnek) ma már ez alig elérhető a fiatalok közül.
2020. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem gyerekek és hitel mellett is elég mindenre.
2020. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legjobban a pénzt Magyarországon a lakhatási költségek viszik. Ha van saját lakása valakinek és nem kell albérletre kidobálni a pénzt, akkor kb. 200.000-ből is kényelmesen lehet éldegélni.
2020. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
83%
Bőven elég egy kényelmes életre
2020. nov. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

"Gyurcsány alatt volt, mikor vagy gyógyszert vettünk és nem ettünk,

vagy rezsit fizettünk és gyógyszert és ennivalót is alig vettünk."

Ha ez igaz lenne, akkor már nem élnél.

8 évig voltak kormányon, ha 8 évig ezt az életmódot folytattad volna, akkor éhenhaltál volna legkésőbb 2-3 év után.

Vagyis hazudsz.

2020. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!