Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jó munkalehetőség van...

GyBlanka54 kérdése:

Milyen jó munkalehetőség van 17 évesek számára?

Figyelt kérdés
Az ahekyzet, hogy egy jól kereső munkát szeretnék amivel finanszírozni tudok egy olcsó albérletet meg egyéb szükségletet, étel, ital, macska stb, mert elegem van a családomból és rokonokhoz nem akarok menni, de még iskolába fogok járni egy jó ideig, mivel még csak 10.-es vagyok, koliba amúgy sem mehetek, mert helybrli suliba jdrok, meg itt a vírus is, egy kis garzonlakás nekem bőven megfelelne, meg egyéb költség, pl wifi meg ilyesmi, és egy olyan meló kéne amiből ezeket finanszírozni tudom, plusz maradna is pénzem, nem túl sok, de maradna amivel tudok takarékoskodni.

2020. nov. 29. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Munka
Diákmeló
Suli
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég necces lesz. Nem áll meg ott az élet hogy kaja, pia, kisállat, wifi, számlákkal mi lesz? Villany, víz, esetleg gáz. Kauciót is kell fizetned, az se olyan olcsó. Kezdj el diákmunkázni, de nem fizetnek ezek a munkák olyan jól, hogy hiphopp el tudj költözni. A sulit meg ne hagyd abba, legalább legyen meg az érettségid. Milyen szakon vagy?
2020. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Vegyipraiban tanulok, kéttan nyelvű osztályba jdrok, azért vagyok csak 10.-es, mert voot egy 0. évem, koliba nem mehetek, de el akarok itthonról húzni mert kikészülök a családomtól, meg albérletbe mennék, csak az a gond, hogy májusban töltöm a 18-at. Egy jól lereső munka kéne ami nem túl megterhelő, még hullamosónak is elmegyek ha kell, nem érdekel, csak legyen annyi időm, h tanuljak is, meg egy kis szabadidő olvasásra, meg ha nem is wifi akkor csak arra legyen pénzem, hogy tudjak szolgáltatót váltani, meg egy kis mobilnet ami elég a tanuláshoz, kajàkból meg megoldom, hogy olcsó kajákat vegyek.
2020. nov. 29. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha betöltöd a 18-at, vedd fel a helyi iskolaszövetkezetekkel a kapcsolatot. Mond el mit szeretnél és ők elmondják mit tudnak ajánlani. Mi mikor diákot kerestünk elvárás volt a heti minimum 20 óra vállalása, 1100 ft-os bruttó bérben voltak a diákok, azóta ez lehet 1200-1300 talán. A 20 óra melett, ha délutánra mész pl kasszázni a tescoba 6-tól 10-ig, akkor lehet keresni kb 80 ezer forintot per hó.

Nézz körül, hogy ennyiből van e garzon+rezsi+megélhetés a környéketeken. De hosszú távon ez baromi megterhelő lesz, napközben suli, haza, gyors ebéd, esetleg lecke, aztán estére melózni, majd jó esetben 11re ágyba tudsz esni.

Ha tudsz vállalni egy hétvégi napot 8-10 órában, akkor 30-35 ezret még mellé tudsz tenni.

Amúgy 2-3 havi kauciót szokott kérni a bérbeadó mikor kiadja a lakást, erről is jobb ha tudsz.

2020. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Könnyű is legyen, jól is fizessen, ne kelljen semmihez sem érteni. Húzd ki a kezedet a biliből, mert ilyen munka csak a mesében van...
2020. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Könnyűnek nem kell lennie, de azért viszonylag jól lehessen vele keresni, hogy alapvető dolgokat megehessen a pénzből venni, ezel alatt értem a kaját, nem luxus ételekre gondplok, hanem kenyér, sonka, vaj, iylen alapvető dolgok, amik nem olyan rohadt drágák, mknt pl bélszín, meg ilyenek, és mondom a hullamosó munkdt is elvállalom meg akàrmit, azaz majdnem, a sarokra nem mennék semmiképp, meg ilyen melókat nem vállalok, de ha lehetne menni egy kocsmána pultosnak, na azt elvállalom.
2020. nov. 29. 18:45
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
18 alatt be se teheted a lábadat egy kocsmába.
2020. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig én már voltam 13 évesen, sőt máaodikos koromnan is voltam lol.
2020. nov. 29. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De ettől függetlenül nem mehetsz 18 év alattiként kocsmába pultosnak, főleg hogy általában nem vesznek fel akárkit, kell hozzá előzetes tapasztalat.
2020. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amilyen iskolába jártam ott a helyi gyerekeket is felvehettek koliba ha elmesélték miért is szeretnék ott lenni .( pl verik otthon)
2020. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Osztálytársamat nem akartál fel venni, mert nem 50 hanem 49 km-re lakott a várostól.
2020. nov. 29. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!