Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ápol valaki egy hozzátartoz...

Ha ápol valaki egy hozzátartozót napi 24 órában, akkor otthon milyen munkalehetőségek vannak az ápoló számára?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szűkös a bevételük a kiadásokhoz képest. :( Vannak komoly állások, amit az otthonában eltudna végezni? (nem mlm-re gondoltam) A válaszokat előre is köszönöm!

#otthoni munka #Állás otthon #ápolás mellett pénzkeresés
2017. aug. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, maximum bébiszitterkedés a saját otthonában.
2017. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi végzettség, diploma nélkül semmilyen, semmi komoly.

Én egy hozzátartozómra ügyeltem, felügyeltem volna, segítettem volna neki, nem hosszútávról lett volna szó, de még arra sem voltak képesek, hogy 10 fillérrel támogassanak (önkormi), munkát meg nem kapta, nem találtam, még egy 4 órásat sem. Akkor ? Otthonról végezhető ... xd

2017. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feketemunka lehet esetleg. Oda vesztek egy másik felügyeletre szoruló öreget nappalra és őérte fizetnek a hozzátartozói.
2017. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Nekem is megfordult már a fejemben, hogy mást is gondozhatnánk. Továbbra is várom az ötleteket, hátha van más lehetőség is. :)

Ment mindenkinek a zöld kéz!

2017. aug. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!