Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi gazdaság és gazdálk...

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás Msc diplomával el lehetne helyezkedni VIDÉKEN, szakirányú területen valami jól fizető (legalább 500 nettó) pozícióban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
minimálbér jó esetben. miért nem mész inkább ácsnak vagy kőművesnek? akkor millió fölött keresnél
2020. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vidéken ennyire nem lehetne elhelyezkedni vagy miért írod ezt?
2020. dec. 11. 01:07
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Örök minimálbér vagy Meki, gyár, segédmunka. Ennél már csak a bölcsész vagy vendéglátás-turizmus szak lenne reménytelenebb :-D
2020. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Kezdjük ott hogy vidéken akármilyen diplomád lenne akkor sem lehetséges nettó 500 ezret keresni
2020. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
#3 "ennél már csak a bölcsész vagy [...] lenne reménytelenebb" wow, akkor a tőlünk 20 km-re lévő kisvárosban a bölcsész a két szép szeméért kap nettó 330-at? Máris megyek kontaktlencséért!
2020. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most mi a bajotok? Ez egy közgazdász mesterdiploma

Már hogy lehetne egy bölcsész szakhoz hasonlítani??

Ilyen diplomája van Bajnai Gordonnak

2020. dec. 11. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
annyi közgazdász van, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. nem ér semmit az a diploma
2020. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a válaszolóknak milyen kisebbségi komplexusuk/mentális betegségük van, de egyébként az NG Bsc diploma és még egy arra épülő Msc tökéletes kombináció, mivel az NG alapszak kicsit vegyes a tárgyak tekintetében, aztán ha még arra van egy Msc ami jobban elmélyíti a tudásodat azt nagyon is tudják értékelni, onnan tudom, hogy nekem is NG Bsc és pénzügy msc diplomám van.

Nos, mit jelent az, hogy vidék? Egy 5 ezer fős Borsod megyei város? Győr? Sopron? Hány év szakmai tapasztalatod van, milyen vállalatirányítási rendszerek használatát ismered, milyen nyelvet beszélsz stb...? Azért ezeket is fontos lenne tudni, de egyébként egy vidéki nagyvárosban, megyeszékhelyen is jól tudsz keresni ezekkel a végzettségekkel. Ez a nettó 500 amit említettél biztos, hogy Budapesten nem elérhetetlen, én 4-5-6 évet mondanék rá, de ez már nagyon függ az egyéni képességektől és az adott vállalatnál meglévő szakmai előrelépési lehetőségektől.

2020. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!