Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék online pénzt...

Hogy tudnék online pénzt keresni? Kérlek írjatok ötleteket, illetve hozzájuk szükséges tudást

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék valahogy pénzt keresni. A vírus miatt most bezárt a hely ahol eddig dolgoztam.

2020. dec. 14. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
programozás, grafikai munka, influenszerkedés, youtube videózás.
2020. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemú vagy és milyen beállítottságú? (vagyis mik érdekelnek, miben vagy jó)
2020. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, szeretek rajzolni, igazabol az összes ilyen művészeti dolog érdekel, kreativ vagyok. Jól tudok angolul és németül. Remelem ezekkel lehet valamit kezdeni

(De ha tudtok valami jó hobbit, amit ha elsajatitok tudok vele keresni, írjatok le legyszi )

2020. dec. 14. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem játékfejlesztőként pont egy grafikusra lenne szükségem. 3D modellezni esetleg programozni nem tudsz véletlenül? Ha nem, az se probléma, sok a 2D projekt is. Ha érdekel akkor írj rám!
2020. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Berserker88 ***** válasza:
Rengeteg freelancer/szabadúszó munka van. Sajnos lassan indul be, mert ki kell alakítani a saját vevőköröd de ha tehetséges és elszánt vagy nem hiszem, hogy nagy akadályt jelenthetne.
2020. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én is 16 vagyok és én eddig egy rakatnyi dolgot kitaláltam, hogy online pénzt keressek, de eddig csak ez fizetett:

[link]

2020. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!