Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátosok változott a...

Vendéglátosok változott a fizutok a lezárás után? most hány orában dolgoztok ,mennyire vagytok bejelentve, és milyen munkaköeben dolgoztál eddig és most?

Figyelt kérdés

Változott vmi a lezárások óta (a noveüberire gondolok)

Küldtek el tőlletek is kollegákat,vagy kevesebb bejelentéssel vagytok?


Hogy vészelitek túl?



2020. dec. 14. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb személyzet így kevesebb nap. Plusz kevesebb orabér. Alkalmi 4 orás bejelentés. Inkább felmondtam. Nem bántam meg... vissza se megyek már.
2020. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi megegyeztünk hogy az újranyitásig mindenki 2 órában van bejelentve, és megkapja a 4 órás fizetést, nem kell dolgozni.
2020. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiszállitás és elvitel van.

12 helyett 10 óra, de annak kb csak a 60%-a tényleges munka és az sem olyan húzós mint amikor rendesen nyitva vagyunk. Fizu az kicsit több mint a fele az eddiginek, nem küldtek el senkit.

2020. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és étterem vagy gyorskajálda? gyros hambi pizzázó vagy étterem?
2020. dec. 15. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Még ez marciusban volt, tolunk kirugtak mindenkit,(~120-150 ember) , aztan nyar vegen visszavettek par embert minimalber+ forgalom utani penz(160-170e) (300-400 helyett) :D Azota nemtudom , hogy mi van, kijottem inkabb kulfoldre.
2020. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nagyon vidéki étteremben dolgozom, itt a megyében nem igazán maradnak meg a jó szakácsok, csak ha séffé válnak, de akik nem lépnek annyira előre és jók azok pár év tapasztalat után mennek a pénz után.Tavasszal lesz, hogy 2éve végeztem a szakmát(azóta ott dolgozok ahol most,ott voltam tanuló is), én is húzok majd el innen 1-2 éven belül.
2020. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!