Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel jár egy szóbeli figyelme...

Mivel jár egy szóbeli figyelmeztetés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen elég sokat voltam az elmúlt 2 hónapban szabadságon/táppénzen. Az oka, hogy 2. kislányom betegen született, és nem tudtuk máshogy megoldani a dolgokat, csak úgy, ha nem megyek be.

Eddig nem is volna gond, de a múlt héten szerda,csütörtök,péntek szabin voltam, és úgy alakult, hogy szombat, vasárnap sem tudok bemenni. Ezt a 2 napot azonban nem tudom orvossal igazolni, és bár szóltam be szombaton, mégis szóbeli figyelmeztetést akarnak adni, mert túl későn szóltam.

Mit lehet ilyenkor tenni? Holnapig kaptam határidőt, hogy szerezzek igazolást, de visszamenőleg senki sem tud adni.

Esetleg írassak rá fizetetlen szabit? Az megoldaná, hogy ne kapjak figyelmeztetést?


2010. aug. 12. 19:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!