Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma való nekem...

Milyen szakma való nekem ilyen esetben? Mit érdemes kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Egyedül szeretek dolgozni, szeretek kutatni érdekes információk után, nagyon kíváncsi típus vagyok. Van eszem, buta nem vagyok. Inkább szellemi szakma legyen mint fizikai és lehetőleg ne legyen piszkos. Jól lehessen vele keresni a későbbiekben.Lehetőleg számítógépen vagy telefonon kelljen dolgozni. Mit tudtok ajánlani?
2020. dec. 28. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fejlesztőmérnök
2020. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nesze semmi, fogd meg jól. Kicsit írhatnál arról, hogy mihez értesz, milyen tapasztalataid vannak, mi az ami érdekel.

Persze ha tízenéves vagy akkor ez tárgytalan.

2020. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én leírhatom, hogy tanulj mérnöknek, de ha kiderül, hogy egy gyerekeit egyedül nevelő humán beállítottságú anya vagy, akkor nem lesz egy hasznos tanács. Szóval kicsit több infót kérünk.
2020. dec. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mérnök kizárt sztem, nem megy a matek annyira. Am számitógépekhez meg telefonokhoz értek
2020. dec. 29. 05:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy nyomkodod őket, meg le tudsz tölteni porgramokat rájuk nem egyenlő azzal, hogy értesz hozzájuk.


Aki ért hozzájuk, az programokat ír rájuk, mobilokat fejleszt stb :D

2020. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy profi vagyok, hanem hogy a számítógép áll hozzám a legközelebb
2020. dec. 29. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy a számítógép áll hozzád közelebb, mert nem akarsz fizikai munkát végezni. Hát akkor sajnos tanulni kell, főleg ha jól akarsz keresni. Nem a két szép szememért kapok egy csinos mérnöki fizetést, hanem mert sokat tanultam és értek valamihez.
2020. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mérnökhöz matek kell, az nekem meg sosem ment. Akkor mivel érdemes próbálkoznom ami a számítógéppel kapcsolatos?
2020. dec. 29. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl árulni dolgokat neten stb. Sajnos az informatikához is ugyan úgy kell a matek. Nevezzük inkább úgy, hogy szórakoztatóeszközként használod
2020. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Emelt szintű matek kell az info összes ágához?
2020. dec. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!