Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szellemi munkát végezzek vagy...

Szellemi munkát végezzek vagy menjek inkább burkolónak?

Figyelt kérdés

Nehéz döntés előtt állok. Szellemi munkával szeretnék foglalkozni, de tudom, hogy azzal több tíz év alatt keresem meg egy burkoló vagy festő havi fizetését.

Ami a kétkezi munka mellett szól: nagyon jól tudok kamuzni, simán betudnám írni bármilyen fórumra, hogy napi 200 ezret keresek. Szeretek turházni, és szidni a kollégáim munkáját. Ha esetleg vállalkozásba kezdenék, simán összetudom hasonlítani a bevételem egy alkalmazottéval, és arra verni magam, mennyivel többet keresek.

Ezek tudatában ti mit választanátok?

Köszi a segítséget!



2020. dec. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Én is ugyanijen dilemában voltam és végül el mentem búrkóló válalkozónak.

Szóval én csak fel vetem csómó munkás embert és én szerzem nekik a melót, szóval én csak szelemi munkát végzek.

2020. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy troll kérdés akarna lenni, igaz?
2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen ez egy troll kérdés szerintem is.
2020. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Jól szórakozol, vagy fizetett provokátor vagy?
2020. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Itt a kérdések legalább fele trollkérdés.
2020. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem burkoló-programozó, csinálsz egy olyan programot ami futtatható egy roboton ami képes burkolni. 0-24 dolgozik, nincs szabi és állandó hiszti.
2020. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6. Én programozóknak tanultam. Csak túl későn váltottam. Rengeteg idő elmegy vele, és azt a pár helyet leszamitva ahol jól keresnek, nevettseges összegeket ajánlanak fel egy juniornak. Most három építőipari sulit nyomok egyszerre, hogy visszakeressem azt a pénzt amit tandijra fizettem
2021. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!