Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes tanulni amit...

Mit érdemes tanulni amit megfizetnek alkalmazottként és nem kell idegen nyelveket beszélni?

Figyelt kérdés

Angolul középszinten tudok,tehát média tartalmát köznyelvi szinten megértem, de ha tudományos a szöveg már nem megy vagy szakszavak vannak és beszélni azt nagyon nem tudok.

Nem akarom fejleszteni és ezzel foglalkozni, milyen lehetőségeim vannak?



2020. dec. 30. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj burkolónak.
2020. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A vállalkozós troll?

Rohadtul nem fizetik meg alkalmazottként, 2 ismerösöm is van aki annak tanult a szarházi vállalkozó még bejelenteni sem jelentette őket, és úgy kaptak nettó 300 at. Az éhbér egy ilyen munkáért főleg feketén szánalmas

2020. dec. 30. 17:25
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, az ország fele szerintem boldogan elmenne 300 nettóért feketén gályázni.
2020. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ország fele akkor egy hatalmas idióta, ez csak a legjobb hónapokban volt sokszor ilyen olyan indokkal vont le hogy kevés az ügyfél stb de akárhogy is a napi 12+ óra, a hét 5 napján hát köszönöm de ez nem jó fizetés hanem utolsó rabszolga munka.
2020. dec. 30. 17:32
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ezen az oldalon azt olvastam, hogy a programozók jól keresnek.
2020. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Programozóknál alap az angol, mint munkanyelv, oda muszáj lesz fejleszteni rajta.
2020. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Valami jó szakma kell neked, tényleg érdemes elgondolkodni az ács vagy burkoló irányon. Nem muszáj alkalmazottként létezni...
2020. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, majd ha nagyfiú leszel te is rájössz hogy kénytelen vagy beállni utolsó rabszolgának ha enni akarsz, vagy kifizetni a lakhatásod. Mert ennyi ésszel másból nem igen fogsz megélni.
2020. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fke ***** válasza:

Csőgörényes. Kihivtam kb 5 éve, fogta a gépet ledugta a csőben, húzta ki be kb 2 percet. 15000 lesz de ha adok egy huszast akkor megcsinálja rendesen.


Hogy rohadna meg.

2020. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy értem fizikai munkát alkalmazotként nem igazán akarsz csinálni, mert 300 nettót fizet csak. Azért a 300 nettó elég jó fizetés fizikai munkáért. (szerintem az emberek 90%-a aki fizikai munkát csinál az ennél jóval kevesebbért dolgozik)Egyébként lehet vállalkozin is.


Ha pedig szellemi munkát szeretnél akkor viszont eléggé kell a nyelvtudás. Nyeltudás nélkül marad az ilyne-olyan egyszerű irodai munka mai 150-200-at fizet. Egy sima ssc-ben is elvárás egy jobb nyelvtudás, pedig ott nem rakétatudománnyal foglalkoznak. Nem is értem,h ogy manapság egy fiatal, hogy gondolhatja, hogy nem akar nyelvet tanulni...


Egyébként mennyit szeretnél keresni?

2020. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!