Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főnököm fenyeget, hogy kirúg,...

Főnököm fenyeget, hogy kirúg, mert a munkatársaknak elküldtem a Hays Salary Guide-ot, amiben benne van, hogy melyik munkakörben mennyi a piac átlagkereset. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2021. jan. 1. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi teendőd.
2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem lehet ok kirúgásra. De ha akarja, nyilván talál rá módot.


(Amúgy meg ez egy nyilvános cucc, nem?)

2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mivel mit tegyél?


Keress állást, ha úgy érzed, hogy többet érdemelnél.

2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, leszedtem én is, nem egy nagy szám. Az én területemen tök szar adatok vannak benne.
2021. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon alulfizetettek vagytok.

Ezt meg csoportos lázításnak veszi.Biztos attól fél, hogy mindenki elkezd elégedetlenkedni.Ha téged kirúg akkor a többi be lesz kussoltatva.

Csak az nem világos, hogy a főnök erről honnan tud?

2021. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen alapon rúgna ki? Azért nem rúghat ki (hivatalosan), mert elküldted azt. Ha te tudod, hogy más indokot is tud találni, ha akar, akkor kezdj el munkát keresni (meg egyébként is, ilyen helyen nem maradnék).
2021. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces. Gondolom kamu a kérdés, de mindenesetre egy percig nem maradnék annál a cégnél. Mi megkaptuk a HR-től. Az információt terjeszteni kell nem elhallgatni.
2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kérdés. 100 fős IT cég, ami a kizsákmányolásra épül és reggeltől estig az agilis transzformációról való agymosás megy
2021. jan. 1. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem már írták, ilyen indokkal nem mondhat fel. Viszont ha van más indok, ami megállja a helyét jogilag, akkor akár meg is szabadulhat Tőled.


"Főnököm fenyeget,"

"Csak" fenyeget. Tehát ő is tudja, hogy nincs oka a felmondásra. Viszont a mérgét valahogy ki kell adnia. :)

2021. jan. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!