Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szorgalmas munkával és a...

A szorgalmas munkával és a folyamatos önképzéssel tényleg együttjár a siker?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már, hogy ha szakmától függetlenül az ember törekszik munkájában magas teljesítményt nyújtani, és folyamatosan fejleszti magát (pl.: nyelvtanulás, új készségek), sikeresebb lesz karrierje során, értékesebb a munkaerőpiacon, ezáltal több pénzt is fog keresni.

2021. jan. 2. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Ezért mondom, hogy egy IT felsővezető szintjén keres egy fodrász mondjuk manapság
2021. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

#11 nem, nem keres IT felsővezető szinten egy fodrász, ne legyél már ennyire szerencsétlen...


Azzal hogy itt névtelenül járatod magad mindennap mert semmire sem vitted még nem lesz minden burkoló és fodrász milliomos és te sem.


Fogadd el inkább hogy mások tudnak érvényesülni, míg te hazudgálsz összevissza.

2021. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem

Én is megpróbáltam. Nekem nem volt szerencsém

2021. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Kérdésedre a válaszom, NEM.
2021. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok: annyit még hozzátennék, hogy mielőtt bárki beszólna, eszem ágában sincs senkit lebeszélni a tanulásról, önfejlesztésről! Ezek fontos dolgok, de sajnos a siker nem áll egyenes arányosságban a (szakmai)tudás, az intelligencia és a kemény munkával.

Ha így lenne akkor a világot a legjobb tudósok, szakemberek, a legnagyobb koponyák irányítanák és ők lennének a leggazdagabbak is.

2021. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó (15)! Teljesen egyet értek veled, nagyon jól látod a helyzetet! és ez az ami sokakat elkeserít mélységesen, engem is velük együtt
2021. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell értenem az előzőekkel. A szorgalmas munkával és önképzéssel való garantált előrelépés túl szép lenne, ahoz, hogy igaz legyen.


Tapasztalatból mondom, hogy pl. állami szférában tuti nem mész semmire semmilyen önképzéssel, de még multinál sem csak ez szamít.


Nyilván a szaktudás és néhány kompetencia elsajátítása nagyon fontos, de a kapcsolatépítés és a jó kapcsolatok szintén.


Nagyon sok helyen láthatod, szinte mindenütt, hogy olyan valaki jobb helyen áll nálad a ranglétrán, aki nem dolgozik annyit, vagy nincs olyan szaktudása, mint neked.

2021. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!