Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajós munka 2021-ben?

Hajós munka 2021-ben?

Figyelt kérdés

Tegnap írta ki ez a közvetítő iroda:

[link]

Mennyire megbízható ez a cég?

Dolgozott már innen velük valaki? :)

Takarító és mosogató pozíciókban is elvárt a több éves tapasztalat?

Hisz takarítani és mosogatni bárki tud főleg ha megmutatják/elmagyarázzák az illetőnek. Nyelvtudásom van.

Innen van feljebb jutási lehetőség?

Na és még annyi, hogy rajtam kívül mást vonz a hajós élet?

Persze kemény fizikailag és lelkileg, de erősödsz, fejlődsz, sok embert megismersz, sok mindent tapasztalsz és stb.



2021. jan. 3. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Lehet hogy nem hallottál róla, de van most ez a vírus dolog a világban... Én nem gondolkoznék idén sem semmilyen turizmus/vendéglátás jellegű munkában. Ha fel is oldják a korlátozásokat, nem fog egyből visszaállni minden.
2021. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondod b@szki? :D

Ezért írtam, hogy 2021-ben mivel tavaly leállt a hajózás.. istenem🤯

2021. jan. 3. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
gúnyolódhatsz az elsőn nyugodtan, én meg azokon röhögtem már decemberben, akik azt hitték, hogy január 1-jén megszűnik az egész, mert hát már 2021 van. na ilyen vagy te is. nem véletlenül keresel te se mosogató meg takarító állást. de iphone azért látom van.
2021. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam én egy szóval is, hogy nem hiszek a koronavírusban és hogy meg fog szűnni csak azért mert már 2021 van?:D Szerintem egy szóval sem csak pont emiatt nem értem miért hirdetnek hajós állásokat és gondoltam rákérdeznek mert valaki itt hátha kapcsolatban volt/van hajós cégekkel, hogy akkor mi a helyzet.

Igen jól látod, van iPhone amiért meg is dolgoztam, nem pedig anyuék adták csak úgy ok nélkül úgyhogy erről ennyit.

2021. jan. 16. 11:48
 5/7 anonim válasza:
48%
Szia, sajnos nem tudom a kèrdèsre a vàlaszt,tavaly pl. Màrcius 28.-àn kellett volna kezdenem elötte kb. 2 héttel szóltak hogy nem lesz az egészböl Semmi, irèn is mennék,pont ehhez a târsasàghoz,irtak is hogy Orvosi papîrokat meg erkölcsi bizonyitvànyt intèzzek de szerintem majd csak màrcius elején fogom nehogy kidobott pénz legyen megint.
2021. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem túl bonyolult. Hirdetik a munkát aztán majd egyszer felvétel is lesz. A cég amúgy megbízható, de addig ne reménykedjen senki munkában amíg ez az egész korlátozós dolog le nem zajlik. Addig lemegy az interjú utána majd szólnak, ha kezdhetsz sikeres felvétel esetén. Lehet pár hónap múlva lesz, lehet 2 év múlva, lehet sosem.
2021. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A River Advice tudtommal tavaly is hajózott. Csak nemzetközi vizeken nem, hanem csak Németországon belül. Nekem több volt kollégám hajózott tavaly. Sőt, engem is hívtak a Lady Dilettára dolgozni. Igaz, az másik cég.

Április 22-én született valami döntés európai folyami hajós berkekben, de még nem néztem utána, mit döntöttek.

2021. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!