Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elegem van a szakmámból és...

Elegem van a szakmámból és váltani szeretnék. Ti mibe fognátok bele a mai világban?

Figyelt kérdés

35 éves leszek idén. Informatikai végzettséget szereztem főiskolán. Jelenleg IT Manager vagyok, lassan 10 éves tapasztalattal. Legfőképp rendszergazdaként tevékenykedtem. Előző munkahelyemen eléggé befásultam már és nem akartam ott folytatni. Akkor azt hittem, hogy a munkahelyváltás megfelelő lesz. Sikerült is elhelyezkedni egy cégnél nettó 350-ért, ahol új kihívásokkal vagyok tele, tanulhatok új dolgokat is, de nagyon nem érzem még mindig jól magam. Igazából az egész informatikából tökre elegem van és nem ezzel szeretnék már foglalkozni. Vagy legalábbis nem ilyen átfogóan. Angol nyelvtudásom a béka segge alatt van, sosem kellett használnom.

Viszont valamilyen egyéni vállalkozásba nagyon szívesen belefognék, tulajdonképpen a magam ura szeretnék lenni.

Voltatok már ilyen cipőben? Aki igen, az miről váltott mire?

Mit tegyek szerintetek? Mik jelenleg a jól menő egyéni vállalkozások?



2021. jan. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Fodrászatok nagyon mennek most, milliókat zsebelnek be a húszas éveikben járó fodrászok
2021. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Hihetetlen, hogy szinte minden kérdéshez odaböfögöd a f@szságaidat.

Néha szívj egy kis friss levegőt is.

2021. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Miről beszélsz? Most válaszoltam először ebben a kategóriában, miért kell lehordani azonnal?
2021. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

#1 te minden kerdeshez bevagod ezt a

"fodrászok, burkolók rommá keresik magukat, milliomosok mind" hulyesegedet?

2021. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Cnc gépkezelő vagy villanyszerelő. Én a villanyszerelőt szerintem elkezdem, mert szerintem érdekes és úgy hallottam, hogy sok pénz van benne. Am nekem is van egy BSc-m
2021. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!