Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit értenek az alatt hogy...

Mit értenek az alatt hogy "műszaki végzettség"?

Figyelt kérdés
Találtam egy egész jó állást, van egy olyan elvárás, hogy "műszaki végzettség". Ez most mit takar? Hogy mindegy milyen, csak valamilyen műszaki végzettségem legyen? Legyen az akár villanyszerelő vagy hegesztő?

2021. jan. 4. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
szakmunkás
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A villanyszerelő az szakmunkás végzettség, a szakmunka pedig középfokú végzettség te agyoniskolázott! Tekintve, hogy nem létezik alapfokú műszaki végzettség (mivel az alapfokú végzettség csak általános iskolát jelent), ezért a műszaki végzettség az lehet közép és felsőfokú. Középfokú például a villanyszerelő vagy az autószerelő, felsőfokú pedig a villamosmérnök meg a járműmérnök.
2021. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"te agyoniskolázott!" Látom valakinek az agyára ment a karantén... Nem álok le vitatkozni, nem érdekel a téma, pláne nem ilyen stílusban. Ha szerinted úgy van, akkor legyen úgy, engem aztán a legkevésbé sem érdekel. A kérdésre válaszoltam.
2021. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!