Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most, hogy igénybe lehet...

Most, hogy igénybe lehet venni a lakásfelújítási támogatást a burkolók lesznek Magyarország császárai?

Figyelt kérdés
Eddig is borzalmasan sokat kerestek, de most olyan nagy lett rájuk az igény, hogy gyakorlatilag annyit kérnek amit nem szégyellnek. Lényegében az ország legjobban kereső emberei lettek a szakik. Végül igaza lett a kormánynak, hogy szakinak kell lenni.

2021. jan. 5. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

Mi az hogy szénné keresi magát?

Elszenesedik míg összejön az általad irkált összeg?

2021. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Látom sok a troll, csak nem akarjátok elfogadni a valóságot
2021. jan. 5. 13:47
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a borzalmasan sok? Miert borzalmasan sok?
2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező hetek óta jön a hülye kérdéseivel melyben rendszerint ezek a szavak szerepelnek: "rommá", "szénné" keresi magát egy fodrász, burkoló, hegesztő.


Ha láttok olyan kérdést amiben vagy a kérdés alatt szerepelnek az előbb felsoroltak akkor tudjátok hogy erről a nagyon szerencsétlenről van szó akinek ilyen unalmas az élete.

2021. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Szimplán a saját cikkének a látogatási számát akarja megnövelni, Balázska is ezt csinálja.


Sokan nem tudják Bazsiról, hogy blogot ír + újságcikkeket az itteni hozzászólásokat összeollózva és sajna jól is keres vele :(


Pár éve volt, hogy egy kútkezelős cikknél, beszámol a kutas a saját mondataimat tudtam visszaolvasni, annyi különbséggel, hogy kihagyta belőle azon részeket, ahol leírtam melyik miért fantazmagória és miért nem működik a valós életben!


Tulajdonképpen felvet egy témát és a sajátos süketelésében ír valami b***romságot, mi megírjuk neki a tutit, ő ebből cikket ollózik össze és 300-500e-et leakaszt vele.

2021. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

Multkor nagyba' sétáltam egy szakmunkás iskola előtt és észrevettem hogy a brazil sarjak kiszúrtak maguknak. Odajöttek hozzám, amire azt hittem hogy le akarnak húzni. De mint kiderült burkoló szakmán vannak és csak adni akartak 200k hufot, mert már nem tudják hovarakni a pénzüket, annyi ösztöndíjat kaptak. Megköszöntem, mert csóró egyetemista vagyok, mire elmondták, hogy már előre félnek, hogy mi lesz, ha munkába állnak. Mert annyi pénzt, amit kereseni fognak, nem fognak tudni elkölteni. Teljesen kilátástalan a helyzetük.

Azóta én is otthagytam a gépészmérnök MSc-t, és beálltam burkoló inasnak. Első munkámmal aznap 1,3 millió hufot kerestem, mert leburkoltam egy kertiretyót.

Akinek van egy kis esze, az burkolónak megy. Tanuljatok az én hibámból!

2021. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Én még csak mellékállásban csinálom fodrászkodás mellett, de egy hétvége alatt simán összejön belőle 1 millió Ft. Ha meglesz a burkoló okj-m akkor lehet, hogy ez lesz a főállásom.


26/L

2021. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Lehet trollkodni de ezzel csak azt bizonyítjátok, hogy savanyú a szőlő. Mondjuk biztos rossz ha egy szaki az ötszörösét keresi a béreteknek kevesebb munkával
2021. jan. 5. 21:16
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, senior fejlesztokent mindig irigykedek rajuk. Nem is hivok soha szakit, a hazunkat is egyedul epitettem, hogy ne az o milliardjaikat gyarapitsam.
2021. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Senior fejlesztőt simán zsebre rak egy fodrász vagy festő. Kapsz 1 heti munkádért 500-600 ezer Ft munkadíjat? És még keveset mondtam
2021. jan. 5. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!