Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most, hogy igénybe lehet...

Most, hogy igénybe lehet venni a lakásfelújítási támogatást a burkolók lesznek Magyarország császárai?

Figyelt kérdés
Eddig is borzalmasan sokat kerestek, de most olyan nagy lett rájuk az igény, hogy gyakorlatilag annyit kérnek amit nem szégyellnek. Lényegében az ország legjobban kereső emberei lettek a szakik. Végül igaza lett a kormánynak, hogy szakinak kell lenni.

2021. jan. 5. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Na latod, hat ezert mondom, hogy irigykedek rajuk. En is elkezdtem itthon fodrasznak tanulni, megnyirtam mult heten a szomszed kutyajat, kaptam erte fel millio forintot.

Hamarosan valtok is karriert.

2021. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező is eltúlozza, de sok válaszoló is. Ha elkezd valaki ebben dolgozni és pár év múlva saját lábára áll ( a katás vállalkozói forma meg az elérhető munka mennyiség végett nem sok rizikó van benne ) még ha nem is havi milliót de nem is “csak“ 300 ezret keres ám. Ny Mon és Budapesten ha jó vagy az elmúlt 5 évben egy kis túlzással de annyit kérhettél amennyit akartál. És ez jópár szakmára igaz. Én mérnökként dolgozom alkalmazottként az építőiparban de nálam sokkal jobban keresnek most ők.
2021. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem (és a trollok zöme is ezért trollkodik vélhetően), mert miért kéne irigykednem bárki keresetére is?

Megdolgozik a pénzéért, ahogy én is az enyémért, ennyi, pont. 10-12 éve válságban volt az építőipar, a szakik álla felkopott, most dübörög, most megy nekik... Ez a világ rendje. Miért kell ezt túlragozni heti több ilyen sületlen kérdéssel?

2021. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!