Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvennétek ilyen programozót?

Felvennétek ilyen programozót?

Figyelt kérdés
A srác egy őrült zseni, olyan meglátásai vannak, hogy elképesztő. Előző cége 8 milliót kaszált egyetlen ötletével (nem forintban) de mégis kirúgták, mert állandóan összebalhézott mindenkivel (főleg a főnökökkel). Szemtelen és önfejű.

2021. jan. 6. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Neeem neem
2021. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Aki ekkora nagy Steve Jobs 2.0 az miért nem indít egy saját céget? Miért más zsebeit akarja tömni a saját tudásából?
2021. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Egyetem alatt volt egy csoporttársam, akinek a képességei messze túlmutattak mindannyiunkén, ám hasonlóan az általad leírthoz, nehezen alkalmazkodott másokhoz. Vele volt egy közös projektünk, melyből profitálhattunk volna, ám a végén azért nem valósult meg, mert mással szemben kevésbé fogadta meg azon tanácsokat, melyek elengedhetetlenek a sikerhez.


Véleményem szerint az általad leírt Úriemberrel is hasonló problémák adódhatnak, nem biztos, hogy vele működne egy klasszikus vezető-alkalmazott szerep.


Ezzel szemben viszont, ha valóban ekkora összeget képes kitermelni egymaga, ergó el tud jutni az ötleteinek megvalósításáig, nem is biztos, hogy akkora az a probléma.


"Akik elég őrültek ahhoz, hogy elhiggyék, meg tudják változtatni a világot, azok tényleg meg is teszik."

2021. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp nem venném fel. Az ilyenek nem valók alkalmazottnak.
2021. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egymaga nyilván nem tudja megvalósítani, mert nincs tőkéje hozzá. Szerintem én is elengedem.
2021. jan. 6. 14:14
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Cég számára a bevétel az egyik legfontosabb elem, ha az nincs, cég sincs.


Gondold át szerintem.

2021. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
1-2 éve még azt mondtam volna, hogy igen. De már lassan Dunát lehet velük rekeszteni, így válogathatsz. Ilyen gyik-es, mindenkinél okosabb programozó matyik mennek a levesbe. Ha az Indiaiak előtt megnyílik a piac akkor főleg.
2021. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

7: azt se tudod, merre vagy arccal. Az indiaiak semmihez sem értenek, amihez hozzányúlnak, szarrá változik.


Én felvenném, tréningezném. Tart ameddig tart, de hozza a hasznot.

2021. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Alkalmazottként nem, de projektalapon lehet, hogy igen, ha előre lefektetjük a játékszabályokat és a szankciókat, ha azokat átlépi.
2021. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Klasszikus projektezős szerződés eset. Dolgozzon be egyéni vállalkozóként, kevesebbet adózik, több pénze marad, ha bármelyik félnek elege van a másikból, a következő napon már nem kell találkozni. Amúgy ritka, hogy az ilyen ember tényleg profitábilis legyen, ha nem olyan, aki az egész architektúrát érti és alapjaiban tud változtatni egy terméken. Ha valaki csak simán nagyon jól kódol, de felmond miatta 1-2 stabil átlag kolléga, már nehezen csinál olyasmit, ami behozza a plusz toborzási meg tréningköltségeket.
2021. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!