Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszaléphetek az állástól még?

Visszaléphetek az állástól még?

Figyelt kérdés

Megpályáztam kettő álláslehetőséget, az egyikre szinte azonnal felvettek, formalitás, orvosi vizsgálat megtörtént, de szerződést nem írtunk még. Most pedig jeleztek a másik helyről is, hogy felvettek és sokkal jobb ajánlatot kaptam. Kínosnak érzem, de az első helyen már várnának viszont nincs jó érzesem velük kapcsolatban és a másik helyen szívesebben dolgoznék mert hosszabb távon kifizetődőbb lenne.


Vissza mondhatom még az első állást? Nagyon ciki lenne vissza mondani?


24/F



2021. jan. 8. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze
2021. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nekik ciki elutasitani valakit?:D

Ket het es nem is fognak rad emlekezni.

2021. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. Még a kezdés után is van három hónapod.
2021. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Ennyit mondtam: Elnézést de beérkezett egy általam nem várt lehetőség ahol a mostaninál jelentősebb a javadalmazás így sajnos vissza kell utasítanom az ajánlatukat. Normálisan megértették.
2021. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként még meg is jegyezték, hogy nem gáz, hogy az anyagiakra hivatkoztam, mert mindenki abból él.

És így nem gondolták azt, hogy netán nem volt szimpatikus a munkahely vagy a leengedő főnök. (Nem amiatt megyek máshova.)

2021. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A munka világa így működik egyébként is. Oda-vissza.
2021. jan. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!