Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok visszaküldeni a...

Hogyan tudok visszaküldeni a bankkártyára euróra visszaváltott BTC-T?

Figyelt kérdés

Jelenleg még eurora sem sikerült visszaváltanom, mert az appban nem dobja fel konvertálasi lehetőségként az eurót.

Tud nekem valaki segíteni lépésről lépésre?



2021. jan. 8. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon vetted? Nem olyan egyszerű az...
2021. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Na jól bebaszott a bitcoin aranybánya...
2021. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon keresztül szeretnéd?
2021. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hali. A Coinbase oldalon vettem BTC-t. Jelenleg a Kriptomat oldalon próbálkozok.

Sajnos a coinbase oldalon nem sikerült akárhogy próbáltam "varázsolni", még euróra sem vissza convertálni.

Ismeritek KRIPTOMAT oldalt?

Elvileg....amolyan kezdőknek való..

Valakinek tapasztalat aki küldött haza BTC nyereségből?..

2021. jan. 8. 22:44
 5/12 A kérdező kommentje:

1. Igen. Kb a fél a hajam teljes állományának az egyharmadát már elvesztettem, mert mint kiderült 2 kulcsos QR kódos, kódgenerátoros azonosításom után sem sikerült bentebb jutnom a coinbase oldalon a hazautaláshoz.

Annyit sikerült-ezalatt a pár óra alatt, hogy Kriptomat oldalra ELVILEG eltudtam utalni x összegnyi BTC-t. ...és hogy majd valamennyi munka napok múlva oda érkezik és majd haza tudom utalni kártyára..

Eddig tele vagyok kétseggel és full kétes infókkal ezzel az (kriptomat)oldallal kapcsolatban.

Nektek van bejáratott módszeretek?

2021. jan. 8. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A Kriptomatra meg fog érkezni a BTC-d, ha jó címre küldted. Viszont 30-40 euro alatt nem fogja hagyni hogy átváltsd vagy kiutald.

Van Kriptomat fiókom van is ott némi Kriptóm, de nem szeretem őket.Hetekig nézegettem hogy 33 euro az egyik kriptóban ragadt be, másik 33 euróban.

A kriptók felét nem lehet onnan kiutalni sem oda beutalni. Sorolhatnám még, nem kedvelem.


Neked és mindeneinknek aki tapasztalatlan azt tanácsolnám, hogy magyar váltókat használjatok. Viszont, azért nem úúgy van hogy egy névtelen pasi ajánl valamit a GYK-n és rohansz oda átváltani azaz befizetni a pénzed.


Van 3-4 magyar kriptós magazin leírják az alapokat és olvashatsz rajtuk magyar váltókról is. Ezek közül én a Coincash.eu-t szeretem. A magyar váltók közül talán ennek van a legjobb ára. Nagyon korrekt az ügyfélszolgálat, volt hogy elpuskáztam valamit és úgy voltam vele, hogy ehh az én hülyeségem, elpuskáztam legközelebb jobban figyelek. Tudtam hogy ez a hiba a Coinbase-n és máshol bukó. Erre felhívtak a srácok, a coincash-től és megoldották. A magyar váltókon kb 2-2.5%-al drágábban váltanak, mint mondjuk a Coinbase. A gond csak az hogyha gyorsan kell váltani a Coinbase mindig összezuhan, mire ezeken a küldöldi oldalakon tapasztalat nélkül nagy nehezen váltasz már rég más az árfolyam.

A magyar váltó forintban küldi, forint számláról forint szálára. Ha beért hozzájuk a BTC, akkor nem ülnek rajta még vagy két órát mint a Kriptomat, hanem jön az email, hogy váltják, elküldték, aztán munkanapon nagyon hamar a számládon van a pénz. nálam eddig 1-2 óra a beküldéstől.

2021. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vao. Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél.
2021. jan. 9. 08:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyi még hogy a magyar váltók általában forintra váltanak. Azt hiszem a Coincash nem tud euróra váltani. -Ha az kell.
2021. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Forint fog kelleni.

Köszönöm még 1x a tippet. Elég felhasznalo barát az oldal úgyhogy hamarosan elindítok itt is egy megnyugató tesztet/hazautalást.:)

2021. jan. 9. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy most hétvége van. A bankok hétköznap utalnak !

Az árfolyamot rögzítik és el is indítják a banki utalást, de szerintem nem biztos, hogy hétvégén megjön. Ha most utalsz hétfőre lesz szerintem pénzed.

2021. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!