Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netékszer.hu-ra való termék...

Netékszer.hu-ra való termék visszaküldés hogy megy?

Figyelt kérdés

Nem jó az óra, megáll.

14 napon belül nem jelentkeztem,mert vártam, hogy jó legyen.

Visszaküldöm nekik postán, és visszautalják a pénzt,vagy kicserélik, javítják, vagy mit csinálnak?

Írtam nekik online levelet, de nem válaszolnak. Igaz tegnap írtam szombaton, na ma meg csak vasárnap van, és otthon vannak.

Én holnap hétfőn érek rá feltenni nekik vissza.

Szerintetek visszaküldik,elutasítanak, vagy most komolyan, mit csinálnak?



#garancia #netékszer.hu #visszaküldés pénzvisszafizetésigarancia
2018. jan. 21. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elállási jogra 14 napod van, de ez más, mert ez hibás termék.

Addig semmi esetre se küld vissza az órát, amíg nem jelez vissza az eladó, mert a végén se órád, se pénzed nem lesz - ezt mindenképpen vele beszéld meg.


Meg kell várni, amíg munkanap lesz és reagálnak - utána fogod tudni intézni.


Addig viszont egy dolgot kérdeznék: gondolom, elemmel működik az óra. Vadonat új elemet tettél bele vagy pedig használtat? Mert még akár amiatt is megállhat.

2018. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A honlapon fel kell lennie tüntetve, hogy hogy működik a visszaküldés. ("vásárlási feltételek" vagy ilyesmi alatt). Ezek a menük alul szoktak lenni a lap alján. Kapcsolat menüben meg kell adni telefonos, emailes elérhetőséget, meg tudod tőlük kérdezni. Törvény kötelez 2014 óta minden webáruházat, hogy ezeket feltüntessék a honlapjukon.
2018. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vadonatújakat tettem bele.

Vagyis leszaladtam a földszintre az óráshoz, és előttem bontotta ki az elemet.

2018. jan. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!